О внесении изменений в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Каракиянском районе"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 11 января 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26535
Акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Каракиянском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3495) следующие изменения:
внесено изменение в пункте 2 и приложение строки 3 указанного постановления на государственном языке, текст на русском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракиянского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Каракиянского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Каракиянская районная территориальная
избирательная комиссия

Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 "Қарақия ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 11 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қаңтарда № 26535 болып тіркелді
Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 "Қарақия ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3495 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"2. Қарақия ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 3 жол жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"
3
Жетібай ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық орталық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының жанындағы тақта
".
2. "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы