О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 мая 2015 года № 30/205 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Тупкараганского района"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 27 апреля 2022 года № 13/77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27863
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Тупкараганского района" от 20 мая 2015 года № 30/205 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2750) следующие изменения:
заголовок к указанному решению на казахском языке изложен в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 решения на казахском языке изложен в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
в Положение о награждении Почетной грамотой Тупкараганского района, утвержденное указанным решением на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д. Меңдіханов

Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 30/205 "Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 13/77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27863 болып тіркелді
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының "Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 20 мамырдағы №30/205 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2750 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа келесі редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесін бекіту туралы";
шешімнің 1 тармағы келесі жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1. Қоса беріліп отырған Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесі бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен бекітілген, Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы ережеде:
"марапаттау", "марапаттауға", "марапатталады", "марапатталушының" сөздері "наградтау", "наградтауға", "наградталады" "наградталушының" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д. Меңдіханов