О признании утратившим силу решения Мунайлинского районного маслихата от 16 апреля 2021 года № 3/20 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 7 сентября 2022 года № 21/128. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29738
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 16 апреля 2021 года №3/20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под №4491).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого офицального опубликования.
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 3/20 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 21/128 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29738 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі №3/20 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4491 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов