Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объема бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год
Постановление акимата Костанайской области от 7 апреля 2022 года № 145. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27591. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайской области

2022 жылға арналған басым дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 145 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27591 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған басым дақылдардың тізбесі және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялардың нормалары;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемі бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Қостанай облысы әкімдігінің

от 7 апреля 2022 года
№ 145
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Нормы субсидий на 1 тонну, тенге
1
Подсолнечник
20 800
2
Гречиха
15 000
Приложение 2
к постановлению акимата
Костанайской области
от 7 апреля 2022 года
№ 145
Объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год

2022 жылғы 7 сәуірдегі
№ 145 қаулысына
1-қосымша
2022 жылға арналған басым дақылдардың тізбесі және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялар нормалары
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1 тоннаға арналған субсидиялардың нормалары, теңге
1
Күнбағыс
20 800
2
Қарақұмық
15 000
Қостанай облысы әкімдігінің
2022 жылғы 7 сәуірдегі
№ 145 қаулысына
2-қосымша
2022 жылға арналған өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемі

Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Костанайской области от 03.10.2022 № 433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объем бюджетных средств на субсидирование, тысяч тенге
1
Местный бюджет
500 000,0
2
Республиканский бюджет
500 000,0
Всего
1 000 000,0

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 03.10.2022 № 433 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялауға арналған бюджеттік қаражат көлемі, мың теңге
1
Жергілікті бюджет
500 000,0
2
Республикалық бюджет
500 000,0
Барлығы
1 000 000,0