О признании утратившим силу решения маслихата от 18 мая 2018 года № 179 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 4 февраля 2022 года № 100. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 февраля 2022 года № 26766
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 18 мая 2018 года № 179 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7830).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева

Мәслихаттың 2018 жылғы 18 мамырдағы № 179 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2022 жылғы 4 ақпандағы № 100 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 ақпанда № 26766 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 18 мамырдағы № 179 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7830 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева