О признании утратившими силу некоторых решений Аркалыкского городского маслихата
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 июня 2022 года № 129. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28616
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аркалыкского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 21 июня 2022 года
№ 129
Перечень утративших силу некоторых решений Аркалыкского городского маслихата
1. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Ангарское города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 185 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5078);
2. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Восточное города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 187 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5080);
3. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Екидин города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 188 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5083);
4. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Жалгызтал города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 189 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5084);
5. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Жанакала города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 190 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5085);

Арқалық қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2022 жылғы 21 маусымдағы № 129 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28616 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық мәслихатының
2022 жылғы 21 маусымдағы
№ 129 шешіміне
қосымша
Арқалық қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Аңғар ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 185 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5078 болып тіркелген) шешімі;
2. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Восточный ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 187 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5080 болып тіркелген) шешімі;
3. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Екідің ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 188 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5083 болып тіркелген) шешімі;
4. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 189 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5084 болып тіркелген) шешімі;
5. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Жаңакала ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 190 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5085 болып тіркелген) шешімі;

6. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 191 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5086);
7. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Коктау города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 192 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № № 5087);
8. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Уштобе города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 197 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5091);
9. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Фурманово города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 198 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5092);
10. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 185 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Ангарское города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 220 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5552);
11. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 187 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Восточное города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 222 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5554);
12. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 188 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Екидин города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 223 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5555);

6. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5086 болып тіркелген) шешімі;
7. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Көктау ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 192 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5087 болып тіркелген) шешімі;
8. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Үштөбе ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 197 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5091 болып тіркелген) шешімі;
9. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Фурманов ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 198 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092 болып тіркелген) шешімі;
10. Арқалық қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 185 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Аңғар ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5552 болып тіркелген) шешімі;
11. Арқалық қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 187 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Восточный ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5554 болып тіркелген) шешімі;
12. Арқалық қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 188 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Екідің ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5555 болып тіркелген) шешімі;

13. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 189 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Жалгызтал города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 224 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5556);
14. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 190 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Жанакала города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 225 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5557);
15. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 191 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 226 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № № 5558);
16. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 192 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Коктау города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 227 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5559);
17. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 197 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Уштобе города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 231 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5563);
18. Решение Аркалыкского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 198 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Фурманово города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 232 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5564);

13. "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 189 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Жалғызтал ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 224 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5556 болып тіркелген) шешімі;
14. "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 190 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Жаңақала ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 225 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5557 болып тіркелген) шешімі;
15. Арқалық қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 191 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Қайыңды ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 226 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5558 болып тіркелген) шешімі;
16. Арқалық қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 192 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Көктау ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5559 болып тіркелген) шешімі;
17. Арқалық қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 197 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Үштөбе ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 231 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5563 болып тіркелген) шешімі;
18. Арқалық қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 198 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Фурманов ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 232 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5564 болып тіркелген) шешімі;

19. Решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Целинный города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 233 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5565).

19. Арқалық қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Арқалық қаласы Целинный ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 233 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5565 болып тіркелген) шешімі.