Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 113. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27853
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району согласно приложению к настоящему решению.

Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 113 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27853 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
Приложение
к решению маслихата
Амангельдинского района
от 28 апреля 2022 года
№ 113
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев
Амангелді
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 сәуірдегі
№ 113 шешіміне
қосымша
Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталуының жылдық нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын