Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Амангельдинскому району
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 31 августа 2022 года № 130. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2022 года № 29388
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Амангельдинскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
Приложение
к решению Амангельдинского
районного маслихата

Амангелді ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 31 тамыздағы № 130 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 қыркүйекте № 29388 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Амангелді ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев
Амангелді
аудандық мәслихатының