Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аулиекольскому району
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 11 августа 2022 года № 143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2022 года № 29175
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24212) Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:

Әулиекөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 143 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 тамызда № 29175 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аулиекольскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
приложение
к решению Аулиекольский
районный маслихат
от 11 августа 2022 года
№ 143
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аулиекольскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

1. Қоса беріліп отырған Әулиекөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев
Әулиекөл аудандық мәслихаты
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 143 шешіміне
қосымша
Әулиекөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік