О признании утратившим силу решения маслихата от 15 февраля 2018 года № 156 "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 14 марта 2022 года № 86. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27272
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" от 15 февраля 2018 года № 156 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7570).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин

Мәслихаттың 2018 жылғы 15 ақпандағы № 156 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 14 наурыздағы № 86 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27272 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 15 ақпандағы № 156 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7570 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин