Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 5 мая 2022 года № 102. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 27983
В соответствии с подпунктами 2), 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:

Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 102 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 27983 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365 бабы 3-тармағының 2) және 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение
к решению Джангельдинского
районного маслихата
от 5 мая 2022 года
№ 102
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин аудандық мәслихатының
2022 жылғы 5 мамырдағы
№ 102 шешіміне
қосымша
Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы үйлер және жайлы емес үйлер
1 тұрғын