О внесении изменений в постановление акимата Карабалыкского района от 4 мая 2016 года № 98 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Карабалыкского района"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 15 сентября 2022 года № 182. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29637
Акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карабалыкского района от 4 мая 2016 года № 98 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6426) следующие изменение:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Карабалыкского района"
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Карабалыкского района согласно приложению к настоящему постановлению.".
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции акимата Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карабалыкского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования
Аким Карабалыкского района Р. Халыков
приложение
к постановлению
приложение
к постановлению акимата
Карабалыкского района
от 4 мая 2016 года
№ 98
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Карабалыкского района
1. Поселок Карабалык, улица Логовая, дом 22, квартира 2, в размере 30,91 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
2. Поселок Карабалык, улица Советская, дом 19, квартира 2 в размере 28,87 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
3. Поселок Карабалык, микрорайон Северный, дом 1, в размере 37,69 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
4. Поселок Карабалык, микрорайон Северный, дом 1а, в размере 46,8 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.

Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 98 "Қарабалық ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 182 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29637 болып тіркелді
Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 98 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6426 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы"
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.".
2. "Қарабалық ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
2) осы қаулыны Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарабалық ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданының әкімі Р. Халыков
қаулысына
қосымша
Қарабалық ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 4 мамырдағы
№ 98 қаулысына
қосымша
Қарабалық ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Қарабалық кенті, Логовая көшесі, 22 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 30,91 теңге көлемінде.
2. Қарабалық кенті, Советская көшесі, 19 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 28,87 теңге көлемінде.
3. Қарабалық кенті, Северный шағын ауданы, 1 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 37,69 теңге көлемінде.
4. Қарабалық кенті, Северный шағын ауданы, 1а үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 46,8 теңге көлемінде.

5. Поселок Карабалык, микрорайон Северный, дом 2, в размере 45,12 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
6. Поселок Карабалык, микрорайон Черемушки, дом 15, квартира 50, в размере 37,1 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
7. Поселок Карабалык, улица Заводская, дом 2, квартира 6, в размере 0,64 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
8. Поселок Карабалык, улица Титова, дом 16, квартира 9, в размере 0,3 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
9. Поселок Карабалык, улица Гагарина, дом 24, в размере 26,72 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
10. Поселок Карабалык, улица Гоголя, дом 6, в размере 99,12 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
11. Поселок Карабалык, улица Гоголя, дом 33, квартира 3, в размере 0,55 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
12. Поселок Карабалык, улица Заводская, дом 24, в размере 3,62 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
13. Поселок Карабалык, улица Ивана Щеголихина, дом 5, квартира 7, в размере 99,92 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
14. Поселок Карабалык, микрорайон Черемушки, дом 2, квартира 24, в размере 136,22 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.

5. Қарабалық кенті, Северный шағын ауданы, 2 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 45,12 теңге көлемінде.
6. Қарабалық кенті, Черемушки шағын ауданы, 15 үй, 50 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 37,1 теңге көлемінде.
7. Қарабалық кенті, Заводская көшесі, 2 үй, 6 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 0,64 теңге көлемінде.
8. Қарабалық кенті, Титов көшесі, 16 үй, 9 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 0,3 теңге көлемінде.
9. Қарабалық кенті, Гагарин көшесі, 24 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 26,72 теңге көлемінде.
10. Қарабалық кенті, Гоголь көшесі, 6 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 99,12 теңге көлемінде.
11. Қарабалық кенті, Гоголь көшесі, 33 үй, 3 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 0,55 теңге көлемінде.
12. Қарабалық кенті, Заводская көшесі, 24 үй, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 3,62 теңге көлемінде.
13. Қарабалық кенті, Иван Щеголихин көшесі, 5 үй, 7 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 99,92 теңге көлемінде.
14. Қарабалық кенті, Черемушки шағын ауданы, 2 үй, 24 пәтер жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 136,22 теңге көлемінде.