Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Костанайскому району
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 166. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27865
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:

Қостанай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 166 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27865 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Костанайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского районного маслихата М. Сартов
Приложение
к решению Костанайского
районного маслихата
от 28 апреля 2022 года
№ 166
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Костанайскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Қостанай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы М. Сартов
Қостанай
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 сәуірдегі
№ 166 шешіміне
қосымша
Қостанай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталған жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын