О признании утратившим силу решения маслихата от 15 февраля 2018 года № 176 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 7 февраля 2022 года № 87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2022 года № 26801
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 15 февраля 2018 года № 176 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7594).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова

Мәслихаттың 2018 жылғы 15 ақпандағы № 176 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 7 ақпандағы № 87 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 ақпанда № 26801 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Меңдіқара аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы" 2018 жылғы 15 ақпандағы № 176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7594 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байбулатова