Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Мендыкаринскому району
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 7 февраля 2022 года № 86. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2022 года № 26802
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:

Меңдіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 7 ақпандағы № 86 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 ақпанда № 26802 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365 - бабы 3 - тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 15) тармақшасына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Мендыкаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение
к решению маслихата
от 7 февраля 2022 года
№ 86
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Мендыкаринскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, кубический метр
1
Домовладения неблагоустроенные, благоустроенные
1 житель

1. Меңдіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байбулатова
Mәслихаттың
2022 жылғы 7 ақпандағы
№ 86 шешіміне
қосымша
Меңдіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталған жылдық нормасы, куб метрге
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын