О признании утратившим силу решения маслихата от 7 февраля 2018 года № 162 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 марта 2022 года № 113. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2022 года № 27079
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 7 февраля 2018 года № 162 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7546).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова

Мәслихаттың 2018 жылғы 7 ақпандағы № 162 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 5 наурыздағы № 113 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 наурызда № 27079 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 7 ақпандағы № 162 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7546 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова