Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 9 июня 2022 года № 134. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28480
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району согласно приложению к настоящему решению.

Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 маусымдағы № 134 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28480 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению маслихата
от 09 июня 2022 года
№ 134
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району
№ п/п
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма накопления коммунальных отходов на 1 расчетную единицу в год, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова
Мәслихаттың
2022 жылғы 09 маусымдағы
№ 134 шешіміне
қосымша
Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
р/с №
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке коммуналдық қалдықтардың жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын