О внесении изменения в решение маслихата от 30 апреля 2019 года № 278 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Наурзумском районе"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 августа 2022 года № 145. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2022 года № 29090. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 6 мая 2024 года № 112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 06.05.2024 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Наурзумском районе" от 30 апреля 2019 года № 278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8390) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
в пункте 1:
абзац пятый изложить в новой редакции:
"Доля предельно допустимых расходов к совокупному доходу малообеспеченной семьи (гражданина) в размере 5 (пяти) процентов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова

Мәслихаттың 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 278 "Науырзым ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 5 тамыздағы № 145 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 тамызда № 29090 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 06.05.2024 № 112 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 278 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8390 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1 тармақ:
бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысына шекті жол берілетін шығыстар үлесі 5 (бес) пайыз мөлшерінде.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова