О признании утратившим силу решения маслихата от 27 июня 2018 года № 184 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 31 января 2022 года № 106. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2022 года № 26706
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 27 июня 2018 года № 184 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7919).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева

Мәслихаттың 2018 жылғы 27 мауысымдағы № 184 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 31 қаңтардағы № 106 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 ақпанда № 26706 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 27 мауысымдағы № 184 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7919 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева