Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сарыкольскому району
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 12 апреля 2022 года № 145. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27583
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сарыкольскому району согласно приложению.

Сарыкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 145 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27583 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365 - бабы 3 - тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение
к решению Сарыкольского
районного маслихата
от 12 апреля 2022 года
№ 145
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сарыкольскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Сарыкөл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 12 сәуірдегі
№ 145 шешіміне
қосымша
Сарыкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын