О признании утратившим силу решения Федоровского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 228 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 2 марта 2022 года № 103. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 марта 2022 года № 27044
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Федоровского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 15 марта 2018 года № 228 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7635).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин

Федоров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 228 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 103 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 наурызда № 27044 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Федоров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 228 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7635 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин