О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 104/9 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского областного маслихата от 4 ноября 2022 года № 200/17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 ноября 2022 года № 30406
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 10 декабря 2021 года № 104/9 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25797) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 417341701 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49060436 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3880674 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 862 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 364399729 тысяч тенге;
2) затраты – 421650957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -6425388 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7670234 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14095622 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 766021 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 844684 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 78663 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1350111 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1350111 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2022 год распределение общей суммы поступлений от налогов в районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городу Аксу – 76 процентов, городу Павлодару – 69 процентов, Экибастузу – 68 процентов, Железинскому району – 50 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, включая индивидуальный подоходный налог с физических лиц, уплативших единый совокупный платеж:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодару, Экибастузу – 100 процентов;

Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 104/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 200/17 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 қарашада № 30406 болып тіркелді
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 104/9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25797 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 417341701 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49060436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3880674 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 862 мың теңге;
трансферттер түсімі – 364399729 мың теңге;
2) шығындар – 421650957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -6425388 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7670234 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14095622 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 766021 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 844684 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 78663 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1350111 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1350111 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2022 жылға келесі мөлшерлерде үлестіру белгіленсін:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына - – 100 пайыз, Ақсу қаласына – 76 пайыз, Павлодар қаласына – 69 пайыз, Екібастұз қаласына – 68 пайыз, Железин ауданына – 50 пайыз;
2) бірыңғай жиынтық төлемді төлеген жеке тұлғалардан жеке табыс салығын қоса алғанда, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз;

3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городу Аксу – 89 процентов, городу Павлодару – 66 процентов, городу Экибастузу – 43 процента, Железинскому району – 61 процент;
4) по социальному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городу Аксу – 89 процентов, городу Павлодару – 66 процентов, городу Экибастузу – 43 процента, Железинскому району – 61 процент;
5) по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодар, Экибастуз – 100 процентов.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2022 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из районного (городов областного значения) бюджетов в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора:
из Железинского районного бюджета – 50 процентов, из городов Аксу – 24 процента, Павлодара – 31 процент, Экибастуза – 32 процента;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
из Железинского районного бюджета – 39 процентов, из городов Аксу – 11 процентов, Павлодара – 34 процента, Экибастуза – 57 процентов;
3) по социальному налогу:
из Железинского районного бюджета – 39 процентов, из городов Аксу – 11 процентов, Павлодара – 34 процента, Экибастуза – 57 процентов.";
4) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
119854 тысячи тенге – на развитие рынка труда;
244706 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
2407023 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
589008 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта улиц населенных пунктов;
381568 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
445499 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству;
67717 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
271058 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере культуры;
678942 тысячи тенге – на возмещение бесплатного проезда детей школьного возраста.";

3) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Ақсу қаласына – 89 пайыз, Павлодар қаласына – 66 пайыз, Екібастұз қаласына – 43 пайыз, Железин ауданына – 61 пайыз;
4) әлеуметтік салық бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Ақсу қаласына – 89 пайыз, Павлодар қаласына – 66 пайыз, Екібастұз қаласына – 43 пайыз, Железин ауданына – 61 пайыз;
5) өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша;
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерден облыстық бюджетке салықтардан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2022 жылға келесі мөлшерлерде үлестіру белгіленсін:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша:
Железин аудандық бюджетінен – 50 пайыз, Ақсу – 24 пайыз, Павлодар – 31 пайыз, Екібастұз қалаларынан – 32 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Железин аудандық бюджетінен – 39 пайыз, Ақсу – 11 пайыз, Павлодар – 34 пайыз, Екібастұз қалаларынан – 57 пайыз;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Железин аудандық бюджетінен – 39 пайыз, Ақсу – 11 пайыз, Павлодар – 34 пайыз, Екібастұз қалаларынан – 57 пайыз.";
4) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
119854 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға;
244706 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
2407023 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
589008 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне орташа жөндеу жүргізуге;
381568 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
445499 мың теңге – абаттандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге;
67717 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды өткізуге;
271058 мың теңге – мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығыстарға;
678942 мың теңге – мектеп жасындағы балалардың тегін жол жүруін өтеуге.";

5) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
213835 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
912027 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
2225216 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
1913007 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
74541 тысяча тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
22222 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
354115 тысяч тенге – на реализацию природоохранных мероприятий;
241850 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
475856 тысяч тенге – на развитие объектов культуры;
259289 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
200000 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
504086 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы.";
6) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Установить на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов из вышестоящего бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
1592076 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
430880 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
1008208 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
315269 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
1266654 тысячи тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
4516827 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
21737 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
1778435 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
5164542 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
2612664 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
25239 тысяч тенге – на обучение депутатов городских и районных маслихатов.";

5) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
213835 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
912027 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
2225216 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
1913007 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға немесе реконструкциялауға;
74541 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
22222 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
354115 мың теңге – табиғат қорғау іс-шараларын іске асыруға;
241850 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
475856 мың теңге – мәдениет объектілерін дамытуға;
259289 мың теңге – спорт объектілерін дамытуға;
200000 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
504086 мың теңге – жылу-энергетикалық жүйені дамытуға.";
6) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін жоғары тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 2022 жылға келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1592076 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
430880 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
1008208 мың теңге – мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
315269 мың теңге – үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
1266654 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
4516827 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға;
21737 мың теңге – мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
1778435 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
5164542 мың теңге – көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
2612664 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
25239 мың теңге – қалалық және аудандық мәслихаттардың депутаттарын оқытуға.";

7) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Установить на 2022 год объемы целевых трансфертов на развитие из вышестоящего бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
1561840 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
6409214 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
8145772 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
1281577 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
1127125 тысяч тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1678060 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
3130443 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
2409803 тысячи тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025".";
8) приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

7) көрсетілген шешімнің 10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін жоғары тұрған бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 2022 жылға келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1561840 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
6409214 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
8145772 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
1281577 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға немесе реконструкциялауға;
1127125 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
1678060 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
3130443 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
2409803 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2 820 512
253
Управление здравоохранения области
2 820 512
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
268 997
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
221 113
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 846
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
27 545
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 294 011
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 201 472
1
Социальное обеспечение
6 124 781
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 632 721
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 092 687
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
329 288
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 386 095
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
489 298
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
335 353
261
Управление образования области
1 488 560
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 354 415
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
134 145
271
Управление строительства области
3 500
1
2
3
4
5
6
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
3 500
2
Социальная помощь
1 100
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 100
003
Социальная поддержка инвалидов
1 100
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
10 075 591
256
Управление координации занятости и социальных программ области

2 820 512
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 820 512
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
268 997
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
221 113
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 846
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
27 545
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 294 011
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 201 472
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 124 781
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 632 721
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 092 687
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
329 288
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 386 095
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
489 298
1
2
3
4
5
6
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
335 353
261
Облыстың білім басқармасы
1 488 560
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 354 415
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
134 145
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 500
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
3 500
2
Әлеуметтiк көмек
1 100
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 100
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 100
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
10 075 591
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

37 664 961
1
Сельское хозяйство
36 022 167
255
Управление сельского хозяйства области
33 687 250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
206 202
002
Субсидирование развития семеноводства
844 315
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
1 328 160
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 794 035
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
394 890
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 057
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
3 203
1
2
3
4
5
6
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
42 856
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 121 370
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
11 423 457
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
43 375
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 424 134
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 325 187
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
1 342 770
719
Управление ветеринарии области
2 334 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
197 164
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
17 857
009
Организация санитарного убоя больных животных
3 109
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
11 420
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
83 003
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных

37 664 961
1
Ауыл шаруашылығы
36 022 167
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
33 687 250
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
206 202
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
844 315
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
1 328 160
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 794 035
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
394 890
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 057
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
3 203
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
42 856
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 121 370
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
11 423 457
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
43 375
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 424 134
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 325 187
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
1 342 770
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 334 917
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
197 164
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
17 857
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
3 109
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
11 420
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
83 003
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу