Об установлении единого тарифа на регулярные перевозки пассажиров и багажа в городе Павлодар
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 5 мая 2022 года № 709/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28044.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные перевозки пассажиров и багажа в городе Павлодар в размере 100 (сто) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Павлодара Павлодарской области от 11.12.2023 № 1747/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Байханов
"СОГЛАСОВАНО"
Павлодарским
городским маслихатом

Павлодар қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 мамырдағы № 709/2 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28044 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты тасымалдауға 100 (жүз) теңге мөлшерінде барлық маршруттар үшін бірыңғай тариф белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 11.12.2023 № 1747/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі А. Байханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар қалалық
мәслихатымен