Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Павлодар
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16 ноября 2022 года № 179/24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2022 года № 30576
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:

Павлодар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 179/24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 қарашада № 30576 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365 - бабы 3 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Павлодар согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Павлодару" от 17 октября 2017 года № 204/26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5661).

1. Павлодар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 17 қазандағы № 204/26 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5661 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского городского маслихата С. Калижанова
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 16 ноября 2022 года
№ 179/24
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Павлодар
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м 3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы С. Калижанова
Павлодар қалалық
маслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 179/24
шешіміне қосымша
Павлодар қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Жылдық нормасы 1 есептік бірлікке, м 3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын