О признании утратившим силу решения Аксуского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 230/31 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 11 октября 2022 года № 191/28. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2022 года № 30138
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 230/31 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3822).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев

Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтың базалық ставкасын ұлғайту туралы" № 230/31 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 11 қазандағы № 191/28 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30138 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтың базалық ставкасын ұлғайту туралы" № 230/31 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3822 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев