Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Актогайского района
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 5 апреля 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27437. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 31 июля 2024 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 31.07.2024 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Актогайского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Актогайского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района К. Арынов

Ақтоғай ауданы аумағында жергiлiктi ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27437 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 шілдедегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 31.07.2024 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғаныс туралы" Заңының 48-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі К. Арынов