О переименовании некоторых улиц в селе Жолболды Жолболдинского сельского округа Актогайского района
Решение акима Жолболдинского сельского округа Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 16 мая 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2022 года № 28128
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей Жолболдинского сельского округа Актогайского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 9 ноября 2018 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в cеле Жолболды:
улицу "Центральная" на улицу "Достық";
улицу "Коммунистическая" на улицу "Мұхтар Әуезов";
улицу "Озерная" на улицу "Атамекен";
улицу "Ленина" на улицу "Әйтеке би";
улицу "Кабельная" на улицу "Сырдария";
улицу "Заготзерно" на улицу "Ақ жайық";
улицу "Степная" на улицу "Ұлы дала";
улицу "Строительная" на улицу "Болашақ".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жолболдинского сельского округа Х. Ахтанов

Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округінің Жолболды ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 мамырдағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 мамырда № 28128 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 9 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жолболды ауылындағы келесі көшелері:
"Центральная" көшесін "Достық" көшесі;
"Коммунистическая" көшесін "Мұхтар Әуезов" көшесі;
"Озерная" көшесін "Атамекен" көшесі;
"Ленин" көшесін "Әйтеке би" көшесі;
"Кабельная" көшесін "Сырдария" көшесі;
"Заготзерно" көшесін "Ақ жайық" көшесі;
"Степная" көшесін "Ұлы дала" көшесі;
"Строительная" көшесін "Болашақ" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жолболды ауылдық округінің әкімі Х. Ахтанов