О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 23 апреля 2015 года № 2/260 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 29 июля 2022 года № 3/360. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 4 августа 2022 года № 29017
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Алматы от 23 апреля 2015 года № 2/260 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1163).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима А. Амрин

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеу Қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 2/260 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 29 шілдедегі № 3/360 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 тамызда № 29017 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеу Қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 2/260 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1163 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы А. Амрин