О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 17 апреля 2018 года № 223 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек в городе Алматы"
Решение внеочередной ХХVII сессии маслихата города Алматы VII созыва от 30 сентября 2022 года № 175. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 6 октября 2022 года № 30044
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 17 апреля 2018 года № 223 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1476).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь маслихата города Алматы С. Канкуров

"Алматы қаласында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету қағидаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 223 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХVII сессиясының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 175 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қазанда № 30044 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету қағидаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 223 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1476 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Алматы қаласы мәслихатының хатшысы С. Канкуров