О внесении изменений и дополнений в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 9 сентября 2022 года № 2. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2022 года № 29485
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1591) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 7, 8, 9, 13, 14, 19, 21, 23, 30, 32, 33, 35, 36, 482, 483, 486, 487, 524, 525, 526, 531, 532, 533, 546, 548, 550, 569, 570, 571, 587, 588, 590 согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) приложение к указанному решению дополнить вновь образованными избирательными участками № 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621 согласно приложению № 2 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алатауского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алатауского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алатауского района А. Калдыбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение № 1
к решению акима Алатауского
района города Алматы "О
внесении изменений
и дополнений в решение
акима Алатауского
района города Алматы
от 15 октября 2019 года
№ 2 "Об образовании избирательных участков
по Алатаускому району
города Алматы"
от 9 сентября 2022 года № 2
Избирательный участок № 7 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 149"
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и улицы Ырысты микрорайона Самгау на север до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1; по улице Набережной микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на север до дома № 65 Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; от дома № 65 Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Майлина микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Уркер микрорайона Айгерим-2; по улице Уркер микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до дома № 36Е улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; от дома № 36Е улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Наби микрорайона Айгерим-1; по улице Наби микрорайона Айгерим-1 на юг до дома № 207 улицы Наби микрорайона Айгерим-1; от дома № 207 улицы Наби микрорайона Айгерим-1 на восток до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на юг до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на восток до улицы Ырысты микрорайона Самгау.

Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қыркүйекте № 29485 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1591 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 7, 8, 9, 13, 14, 19, 21, 23, 30, 32, 33, 35, 36, 482, 483, 486, 487, 524, 525, 526, 531, 532, 533, 546, 548, 550, 569, 570, 571, 587, 588, 590 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес жаңадан ашылған № 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жариялағаннан кейін Алматы қаласы Алатау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау ауданының әкімі А. Калдыбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің
"Алматы қаласы Алатау
ауданы әкімінің
2019 жылғы 15 қазандағы
№ 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау
учаскелерін құру туралы"
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
2022 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 2 шешіміне
№ 1 қосымша
№ 7 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім-1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52. "№ 149 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Самғау шағын ауданының Рысқұлов даңғылы мен Ырысты көшесінің қиылысынан солтүстікке қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная көшесімен батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіндегі № 65 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіндегі № 65 үйден батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Берберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Майлин көшесімен батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесімен батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Үркер көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Үркер көшесімен батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесіндегі № 36Е үйге дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесіндегі № 36Е үйден шығысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесіндегі № 207 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесіндегі № 207 үйден шығысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесімен оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен шығысқа қарай Самғау шағын ауданының Ырысты көшесіне дейін.

Избирательный участок № 8 Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 66. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 41"
Границы: от пересечения озера Карасу-5 и дома № 62 улицы Когалы микрорайона Шанырак-1 на восток до дома № 8 улицы Ашекеева микрорайона Шанырак-1; от дома № 8 улицы Ашекеева микрорайона Шанырак-1 до дома № 39 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; по улице Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на юг до улицы Кайнар микрорайона Шанырак-1; от улицы Кайнар микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 11А улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 11А улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 до улицы Кокорай микрорайона Самгау; по улице Кокорай микрорайона Самгау на юго-запад до улицы Зеленой микрорайона Самгау; по улице Зеленой микрорайона Самгау на запад до улицы Аксу микрорайона Туркестан; по улице Аксу микрорайона Туркестан на северо-запад до улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1; по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 до улицы МТФ-1 микрорайона Айгерим-1; по улице МТФ-1 микрорайона Айгерим-1 на север до пересечения озера Карасу-5 и дома № 62 улицы Когалы микрорайона Шанырак-1.
Избирательный участок № 9 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 149"
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Монке би микрорайона Алгабас на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2; по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Еркиндик микрорайона Айгерим-2; по улице Еркиндик микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Тюмебаева микрорайона Айгерим-2; по улице Тюмебаева микрорайона Айгерим-2 до улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2; по улице Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 до пересечения с рекой Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до пересечения с улицей Монке би микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 13 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"

№ 8 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағын ауданы, Көкорай көшесі, 66. "№ 41 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шаңырақ-1 шағын ауданының Қоғалы көшесіндегі № 62 үй мен Қарасу-5 өзені қиылысынан шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Ашекеев көшесіндегі № 8 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ашекеев көшесіндегі № 8 үйден Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 39 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Қайнар көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Қайнар көшесінен шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйден Самғау шағын ауданының Көкорай көшесіне дейін; Самғау шағын ауданының Көкорай көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Самғау шағын ауданының Зеленая көшесіне дейін; Самғау шағын ауданының Зеленая көшесімен батысқа қарай Түркістан шағын ауданының Ақсу көшесіне дейін; Түркістан шағын ауданының Ақсу көшесімен солтүстік-батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Азаттық көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Азаттық көшесімен Әйгерім-1 шағын ауданының МТФ-1 көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының МТФ-1 көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Қоғалы көшесіндегі № 62 үй мен Қарасу-5 өзенінің қиылысына дейін.
№ 9 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім-1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52. "№ 149 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас шағын ауданының Боралдай өзені мен Мөңке би көшесінің қиылысынан шығысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесімен Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Еркіндік көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Еркіндік көшесімен батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Түймебаев көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Түймебаев көшесімен Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесімен Боралдай өзенінің қиылысына дейін; Боралдай өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесінің қиылысына дейін.
№ 13 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағын ауданы, Әуезов көшесі, 48. "№ 156 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: от дома № 125 улицы Хасен Оралтай микрорайона Ожет на запад до реки Теренкара; по руслу реки Теренкара на север до границы города; вдоль границы города на северо-восток до южной границы садоводческого товарищества Птицевод; по южной границе садоводческого товарищества Птицевод на восток до габиона; по габиону на юг до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет; по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет на юго-восток до улицы Сумбиле микрорайона Ожет; по улице Сумбиле микрорайона Ожет на северо-восток до улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет; по улице Кожаберген жырау микрорайона Ожет на юго-восток до улицы Кошкарбаева микрорайона Ожет; по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет на юго-запад до дома № 114 улицы Кожыковтар микрорайона Ожет; от дома № 114 улицы Кожыковтар микрорайона Ожет на запад до улицы Шарын микрорайона Ожет; по улице Шарын микрорайона Ожет на юг до улицы Шаган микрорайона Ожет; по улице Шаган микрорайона Ожет на запад до улицы Хасен Оралтай микрорайона Ожет; по улице Хасен Оралтай микрорайона Ожет на север до дома № 125 улицы Хасен Оралтай микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 14 Центр: город Алматы, микрорайон Томирис, улица Центральная, 128. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 205"
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис по руслу Большого Алматинского канала на север до южной границы микрорайона Боралдай города Алматы; по южной границе микрорайона Боралдай до реки Джигитовка; вдоль реки Джигитовка до дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис.
Избирательный участок № 19 Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от границы города Алматы по улице Бурундайская микрорайона Карасу на восток до улицы Мичурина микрорайона Карасу; по улице Мичурина микрорайона Карасу на юг до улицы Школьная микрорайона Карасу; по улице Школьная микрорайона Карасу на восток до улицы Кусайынулы микрорайона Карасу; по улице Кусайынулы микрорайона Карасу на юго-запад до южной границы дома № 83 улицы Кусайынулы микрорайона Карасу; по южной границе дома № 83 улицы Кусайынулы микрорайона Карасу на запад до улицы Мичурина микрорайона Карасу; по улице Мичурина микрорайона Карасу на юг до улицы Заводская микрорайона Карасу; по улице Заводская микрорайона Карасу на запад до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на север до улицы Капал микрорайона Карасу; по улице Капал микрорайона Карасу на восток до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда на север до реки Теренкара; по реке Теренкара на восток до границы города Алматы, по границе города на юго-восток до улицы Бурундайская микрорайона Карасу.

Шекарасы: Өжет шағын ауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 125 үйден батысқа қарай Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенінің арнасымен солтүстікке қарай қала шекарасына дейін; қала шекарасының бойымен солтүстік-шығысқа қарай Птицевод бау-бақша серіктестігінің оңтүстік шекарасына дейін; Птицевод бау-бақша серіктестігінің оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай габионға дейін; габионмен оңтүстікке қарай Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Өжет шағын ауданының Қожаберген жырау көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Қожаберген жырау көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Өжет шағын ауданының Қошқарбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Қошқарбаев көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Қожықовтар көшесіндегі № 114 үйге дейін; Өжет шағын ауданының Қожықовтар көшесіндегі № 114 үйден батысқа қарай Өжет шағын ауданының Шарын көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Шарын көшесімен оңтүстікке қарай Өжет шағын ауданының Шаған көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Шаған көшесімен батысқа қарай Өжет шағын ауданының Хасен Оралтай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Хасен Оралтай көшесімен солтүстікке қарай Өжет шағын ауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 125 үйге дейін.
№ 14 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 128. "№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Томирис шағын ауданындағы № 27/1 үйдің қиылысынан Үлкен Алматы каналының арнасымен солтүстікке қарай Алматы қаласының Боралдай шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Боралдай шағын ауданының оңтүстік шекарасымен Жигитовка өзеніне дейін; Жигитовка өзенінің бойымен Томирис шағын ауданы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйге дейін.
№ 19 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8. "№ 179 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алматы қаласының шекарасынан Қарасу шағын ауданының Боралдай көшесімен шығысқа қарай Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесімен оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Школьная көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Школьная көшесімен шығысқа қарай Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесіндегі №83 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесіндегі № 83 үйдің оңтүстік шекарасымен батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесімен оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Заводская көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Заводская көшесімен батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен солтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Қапал көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Қапал көшесімен шығысқа қарай Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Бағаналы Орда көшесімен солтүстікке қарай Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенімен шығысқа қарай Алматы қаласының шекарасына дейін; Алматы қаласының шекарасымен оңтүстік-шығысқа қарай Қарасу шағын ауданының Боралдай көшесіне дейін.

Избирательный участок № 21 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109. Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от стыка реки Большая Алматинка и дома № 124/12 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 45А улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; по улице Орбулак микрорайона Шанырак-1 на юг до дома № 21 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; от дома № 21 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1 на запад до габиона; по габиону на юг до дома № 44 улицы Маркакол микрорайона Шанырак-1; от дома № 44 улицы Маркакол микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 172/1 улицы Рахымова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахымова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Тойшыбек батыра на запад до дома № 41А улицы Малова микрорайона Шанырак-2; по улице Малова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Сырым батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Сырым батыра микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахымова микрорайона Шанырак-2 и стыка улицы Каракоз микрорайона Шанырак-2; по улице Каракоз микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Аулие-Агаш микрорайона Шанырак-1; по улице Аулие-Агаш микрорайона Шанырак-1 на юг до улицы Искакова микрорайона Шанырак-2; по улице Искакова микрорайона Шанырак-2 до дома № 89 улицы Аулие-Агаш микрорайона Шанырак-1; от дома № 89 улицы Аулие-Агаш микрорайона Шанырак-1 на восток до дома № 91/6 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; по улице Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на юг до дома № 80 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; от дома № 80 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на восток до дома № 2 улицы Шиликты Сай микрорайона Шанырак-1; по улице Шиликты Сай микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 14 улицы Шиликты Сай микрорайона Шанырак-1; от дома № 14 улицы Шиликты Сай микрорайона Шанырак-1 на восток до дома № 36/1 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1; от дома № 36/1 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до дома № 124/12 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1.

№ 21 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 109. "№ 169 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 124/12 үйдің түйіскен жерінен батысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 45А үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 21 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 21 үйден батысқа қарай габионға дейін, габионнан оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Марқакөл көшесіндегі № 44 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Марқакөл көшесіндегі № 44 үйден батысқа қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіндегі № 172/1 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Тойшыбек батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Тойшыбек батыр көшесімен батысқа қарай Малов көшесіндегі № 41А үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Малов көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Сырым батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сырым батыр көшесімен шығысқа қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданының Қаракөз көшесінің қиылысына дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Қаракөз көшесімен шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Әулие ағаш көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Әулие ағаш көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесінен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Әулие ағаш көшесіндегі № 89 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Әулие ағаш көшесіндегі № 89 үйден шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 91/6 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 80 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 80 үйден шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Шіліктісай көшесіндегі № 2 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Шіліктісай көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Шіліктісай көшесіндегі № 14 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Шіліктісай көшесіндегі № 14 үйден шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Есентай көшесіндегі № 36/1 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Есентай көшесіндегі № 36/1 үйден шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 124/12 үйге дейін.

Избирательный участок № 23 Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 48. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 152"
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и Большого Алматинского канала по Большому Алматинскому каналу на юго-восток до реки Ащыбулак; по реке Ащыбулак на юг до улицы Балкудык микрорайона Улжан-1; по улице Балкудык микрорайона Улжан-1 на запад до улицы Такежанова микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 на юг до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 на запад до улицы Акжар микрорайона Улжан-1; по улице Акжар микрорайона Улжан-1 до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 30 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109. Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от Большого Алматинского канала по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 124/2 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 124/2 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 45А улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; по улице Орбулак микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 23 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; от дома № 23 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1 на запад до габиона; по габиону на север до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на восток до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 32 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52/1. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 171"
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 по улице Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юго-восток до улицы Майлина микрорайона Айгерим-1; по улице Майлина микрорайона Айгерим-1 на запад до Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на север до дома № 1/116 улицы Майлина микрорайона Айгерим-2; от дома № 1/116 улицы Майлина микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2; по улице Карашыганак микрорайона Айгерим-2 до реки Боралдай; по реке Боралдай на север до улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2.

№ 23 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48. "№ 152 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзенімен оңтүстікке қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Балқұдық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Балқұдық көшесімен батысқа қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесімен оңтүстікке қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесімен батысқа қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Ақжар көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Ақжар көшесімен Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 30 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 109. " № 169 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы каналынан Үлкен Алматы өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 124/2 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 124/2 үйден батысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 45А үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 23 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 23 үйден батысқа қарай габионға дейін; габионнан солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналынан шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 32 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1. "№ 171 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесі мен Боралдай өзені қиылысынан Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесімен шығысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Майлин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Майлин көшесімен батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұловаға көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесімен батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Майлин көшесіндегі № 1/116 үйге дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Майлин көшесіндегі №1 /116 үйден батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенев көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесімен Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіне дейін.

Избирательный участок № 33 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 134. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26"
Границы: от пересечения реки Джигитовка и дома № 179 улицы Каракемер микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Турысова микрорайона Шанырак-2; по улице Турысова микрорайона Шанырак-2 на юг до дома № 1 улицы Турысова микрорайона Шанырак-2; от дома № 1 улицы Турысова микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Алтын Сака микрорайона Шанырак-2; по улице Алтын Сака микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахымова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахымова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Искакова микрорайона Шанырак-2; по улице Искакова микрорайона Шанырак-2 на юг до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на запад до улицы Жаркинбаева микрорайона Шанырак-2; по улице Жаркинбаева микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до дома № 179 улицы Каракемер микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 35 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от пересечения шоссе Северное кольцо и улицы Бекболата микрорайона Ожет по улице Бекболата микрорайона Ожет на северо-запад до улицы Оралтай микрорайона Ожет; по улице Оралтай микрорайона Ожет на север до дома № 123 улицы Оралтай микрорайона Ожет; от дома № 123 улицы Оралтай микрорайона Ожет до русла реки Теренкара; по руслу реки Теренкара на юг до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на юго-восток до шоссе Северное кольцо; по шоссе Северное кольцо на северо-восток до улицы Бекболата микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 36 Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 181"
Границы: многоэтажные жилые дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 38, 39 микрорайона Аккент; многоэтажные жилые дома № 7, 9, 8, 6, 5 микрорайона Акбулак; дома № 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37/1, 41 по улице Сухамбаева микрорайона Акбулак.

№ 33 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134. "№ 26 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Қаракемер көшесіндегі № 179 үйдің қиылысынан шығысқа қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Тұрысов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Тұрысов көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Тұрысов көшесіндегі № 1 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Тұрысов көшесіндегі № 1 үйден шығысқа қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Алтын сақа көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Алтын сақа көшесімен шығысқа қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесімен шығысқа қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесімен оңтүстікке қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен батысқа қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесімен батысқа қарай Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Қаракемер көшесіндегі № 179 үйге дейін.
№ 35 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағын ауданы, Әуезов көшесі, 48. "№ 156 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Өжет шағын ауданының Бекболат көшесі мен Солтүстік айналым тас жолы қиылысынан Өжет шағын ауданының Бекболат көшесімен солтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Оралтай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Оралтай көшесімен солтүстікке қарай Өжет шағын ауданының Оралтай көшесіндегі № 123 үйге дейін; Өжет шағын ауданының Оралтай көшесіндегі № 123 үйден Тереңқара өзенінің арнасына дейін; Тереңқара өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Солтүстік айналым тас жолына дейін; Солтүстік айналым тас жолымен солтүстік-шығысқа қарай Өжет шағын ауданының Бекболат көшесіне дейін.
№ 36 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19. "№ 181 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 38, 39 көпқабатты тұрғын үйлері, Ақбұлақ шағын ауданының №7, 9, 8, 6, 5 көпқабатты тұрғын үйлері және Ақбұлақ шағын ауданы Сухамбаев көшесіндегі №21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37/1, 41 үйлер.

Избирательный участок № 482 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 73. РГП "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва"
Границы: от пересечения улицы Искакова микрорайона Шанырак-2 и улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1; по улице Акын Сара микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 2Б улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; по улице Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 33 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 33 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до озера Карасу-5; от озера Карасу-5 по габиону на север до пересечения улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 и улицы Искакова микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 483 Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 34. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 23"
Границы: от пересечения реки Ащыбулак и Большого Алматинского канала на восток по Большому Алматинскому каналу до реки Теренкара; по руслу на реки Теренкара на юг до северной границы с микрорайоном Самгау; по северной границе микрорайона Самгау до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 486 Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от пересечения улицы Муратбекова микрорайона Теректи и западной границы города Алматы по улице Муратбекова микрорайона Теректи на восток до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи на юг до улицы Шарайна микрорайона Теректи; по улице Шарайна микрорайона Теректи до улицы Таусогар микрорайона Теректи; по улице Таусогар на север до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас; по улице Бойтумар микрорайона Алгабас на восток до улицы Самен батыра микрорайона Алгабас; по улице Самен батыра микрорайона Алгабас на север до улицы Жагалтай микрорайона Алгабас; по улице Жагалтай микрорайона Алгабас на северо-запад до границы города; по границе города Алматы на запад до улицы Муратбекова микрорайона Теректи.

№ 482 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 73. "Олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" РМК
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесінің қиылысынан шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесімен шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 2Б үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 33 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 33 үйден батысқа қарай Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінен габион бойымен солтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесінің қиылысына дейін.
№ 483 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 34. "№ 23 қалалық емхана"шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Ашыбұлақ өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан шығысқа қарай Үлкен Алматы каналы арқылы Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Самғау шағын ауданымен солтүстік шекараға дейін; Самғау шағын ауданының солтүстік шекарасымен Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 486 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесі мен Алматы қаласының батыс шекарасының қиылысынан Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесімен шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Орталық көшесімен оңтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Шарайна көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Шарайна көшесімен Теректі шағын ауданының Таусоғар көшесіне дейін; Таусоғар көшесімен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесімен шығысқа Алғабас шағын ауданының Сәмен батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Сәмен батыр көшесімен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Жағалтай көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Жағалтай көшесімен солтүстік-батысқа қарай қала шекарасына дейін; Алматы қаласының шекарасымен батысқа қарай Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесіне дейін.

Избирательный участок № 487 Центр: город Алматы, микрорайон Рахат, улица Байжанова, 1Б. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 196"
Границы: от границы города Алматы по Большому Алматинскому каналу на восток до улицы Саина; по улице Саина на север до улицы Шоган Абыза микрорайона Мадениет; по улице Шоган Абыза микрорайона Мадениет на север до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; по улице Нуржауган микрорайона Мадениет до улицы Бозок микрорайона Мадениет; по улице Бозок микрорайона Бозок на север до границы города Алматы; по границе города Алматы на запад до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 524 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 149"
Границы: от пересечения улиц Набережная микрорайона Айгерим-1 и Азаттык микрорайона Айгерим-1 по улице Набережная микрорайона Айгерим-1 на запад до дома № 64 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; от дома № 64 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2; по улице Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 на запад до дома № 36 улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2; от дома № 36 улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 на север по улице Тюмебаева микрорайона Айгерим-2 до дома № 35/21 улицы Еркиндик микрорайона Айгерим-2; по улице Еркиндик микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева на север до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2; по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на север до дома № 55 улицы Бугыты микрорайона Айгерим-2; от дома № 55 улицы Бугыты микрорайона Айгерим-2 на восток до реки Джигитовка; по реке Джигитовка на юг до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на юго-восток до улицы Азаттык; по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 на юг до пересечения с улицей Набережная микрорайона Айгерим-1.
Избирательный участок № 525 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52/1. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 171"

№ 487 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рахат шағын ауданы, Байжанов көшесі, 1Б. "№ 196 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алматы қаласының шекарасынан Үлкен Алматы каналы бойымен шығысқа қарай Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен солтүстікке қарай Мәдениет шағын ауданының Шоған абыз көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданының Шоған абыз көшесімен солтүстікке қарай Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесімен Мәдениет шағын ауданының Бозоқ көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Бозоқ көшесімен солтүстікке қарай Алматы қаласының шекарасына дейін; Алматы қаласының шекарасымен батысқа қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 524 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім-1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52. "№ 149 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная және Әйгерім-1 шағын ауданының Азаттық көшелерінің қиылысынан Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная көшесімен батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіндегі № 64 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіндегі № 64 үйден батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Берберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесімен батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіндегі № 36 үйге дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіндегі № 36 үйден Әйгерім-2 шағын ауданының Түймебаев көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Еркіндік көшесіндегі № 35/21 үйге дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Еркіндік көшесімен шығысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесіне дейін; Байтенев көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесімен Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Бұғыты көшесіндегі № 55 үйге дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бұғыты көшесіндегі № 55 үйден шығысқа қарай Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзенімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Азаттық көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Азаттық көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная көшесінің қиылысына дейін.
№ 525 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім-1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1. "№ 171 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юго-запад до дома № 132 улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2, от дома № 132 улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2 до озера "Карасу-2"; от озера "Карасу-2" на запад до дома № 96 улицы Самади микрорайона Акбулак; от дома № 96 улицы Самади микрорайона Акбулак на запад до улицы Сергазина микрорайона Акбулак; по улице Сергазина микрорайона Акбулак на север до реки Боралдай.
Избирательный участок № 526 Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от проспекта Райымбека по улице Сайгакты микрорайона Теректи на северо-запад до улицы Шынкорган микрорайона Теректи; по улице Шынкорган микрорайона Теректи на юго-восток до улицы Марток микрорайона Теректи; по улице Марток на север до улицы Акадыр микрорайона Теректи; по улице Акадыр микрорайона Теректи на север до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на восток до улицы Сайгакты микрорайона Теректи.
Избирательный участок № 531 Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 181"
Границы: многоэтажные жилые дома № 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 2/5, 2/7 микрорайона Аккент.
Избирательный участок № 532 Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет по руслу реки Есентай на север до улицы Мурата Монкеулы микрорайона Карасу; по улице Мурата Монкеулы микрорайона Карасу до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг до улицы Олжабай батыра микрорайона Ожет; по границе между микрорайонами Ожет и Карасу до улицы Кожаберген Жырау микрорайона Ожет; по улице Кожаберген Жырау микрорайона Ожет на юго-запад до переулка Кожаберген Жырау, по переулку Кожаберген Жырау на северо-запад до улицы Сумбиле микрорайона Ожет; по улице Сумбиле микрорайона Ожет на юго-запад до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет; по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет на запад до реки Есентай.

Шекарасы: Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесі мен Боралдай өзенінің қиылысынан шығысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенев көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенев көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенев көшесіндегі № 132 үйге дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенев көшесіндегі № 132 үйден Қарасу-2 өзеніне дейін; Қарасу-2 өзенінен батысқа қарай Ақбұлақ шағын ауданының Самади көшесіндегі № 96 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Самади көшесіндегі № 96 үйден Ақбұлақ шағын ауданының Серғазин көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Серғазин көшесімен солтүстікке қарай Боралдай өзеніне дейін.
№ 526 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректі шағын ауданының Райымбек даңғылынан Сайғақты көшесімен солтүстік-батысқа қарай Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесіне дейін; Мәртөк көшесімен солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесімен дейін солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Орталық көшесімен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығысқа қарай Теректі шағын ауданындағы Сайғақты көшесіне дейін.
№ 531 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19. "№ 181 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының № 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 2/5, 2/7 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 532 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8. "№ 179 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесінен Есентай өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесімен Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен оңтүстікке қарай Өжет шағын ауданының Олжабай батыр көшесіне дейін; Өжет және Қарасу шағын аудандарының шекарасымен Өжет шағын ауданының Қожаберген Жырау көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Қожаберген Жырау көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Қожаберген Жырау тұйық көшесіне дейін; Қожаберген Жырау тұйық көшесімен солтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесімен батысқа қарай Есентай өзеніне дейін.

Избирательный участок № 533 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: от улицы Саина по Большому Алматинскому каналу на восток; по Большому Алматинскому каналу на юг до улицы Акбулак микрорайона Саялы; по улице Акбулак микрорайона Саялы до дома № 2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на север до дома № 32 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Саина на запад до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 546 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 371/3. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 29"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Зердели № 144, 146, 147, 148, 150, 151, 153, 155, 156, 158, 160, 161, 165, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 177, 178, 179, 180.
Избирательный участок № 548 Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 66. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 41"
Границы: от дома № 103/13 проспекта Рыскулова на север до улицы Тумар микрорайона Самгау; по улице Тумар микрорайона Самгау на север до дома № 59 улицы Кокорай микрорайона Самгау; от дома № 59 улицы Кокорай микрорайона Самгау на запад до дома № 49 улицы Аксу микрорайона Туркестан; по улице Аксу микрорайона Туркестан на северо-запад до улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1; по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Ырысты микрорайона Самгау; по улице Ырысты микрорайона Самгау на юг до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на восток до дома № 103/13 проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 550 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: от дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-Кайнар на север вдоль границы микрорайонов Кок-Кайнар и Саялы до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на восток до реки Джигитовка; по реке Джигитовка на юг до дома № 45 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар; от дома № 45 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар до дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 569 Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 201"

№ 533 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саин көшесінен Үлкен Алматы каналы бойымен шығысқа қарай; Үлкен Алматы каналынан оңтүстікке қарай Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесіне дейін; Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесінен Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 2 үйге дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесімен солтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 32 үйге дейін; Саин көшесімен батысқа қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 546 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 371/3. "№ 29 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Зерделі шағын ауданының № 144, 146, 147, 148, 150, 151, 153, 155, 156, 158, 160, 161, 165, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 177, 178, 179, 180 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 548 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағын ауданы, Көкорай көшесі, 66. "№ 41 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Рысқұлов даңғылындағы № 103/13 үйден солтүстікке қарай Самғау шағын ауданындағы Тұмар көшесіне дейін; Самғау шағын ауданының Тұмар көшесімен солтүстікке қарай Самғау шағын ауданының Көкорай көшесіндегі № 59 үйге дейін; Самғау шағын ауданының Көкорай көшесіндегі № 59 үйден батысқа қарай Түркістан шағын ауданындағы Ақсу көшесіндегі № 49 үйге дейін; Түркістан шағын ауданының Ақсу көшесімен солтүстік-батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Азаттық көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Азаттық көшесімен оңтүстікке қарай Самғау шағын ауданының Ырысты көшесіне дейін; Самғау шағын ауданының Ырысты көшесімен оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылынан шығысқа қарай Рысқұлов даңғылындағы № 103/13 үйге дейін.
№ 550 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Көк-Қайнар шағын ауданының Ақбастау көшесіндегі № 1/3 үйден Көк-Қайнар және Саялы шағын аудандарының шекарасының бойымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналынан шығысқа қарай Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзенінен оңтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Басарқобыз көшесіндегі № 45 үйге дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Басарқобыз көшесіндегі № 45 үйден Көкқайнар шағын ауданының Ақбастау көшесіндегі № 1/3 үйге дейін.
№ 569 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12. "№ 201 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Нуркент № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.
Избирательный участок № 570 Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12. Коммунальное государственное учреждение "Школа- гимназия № 201"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Нуркент № 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 45, 38/1, 38/2, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 47/3, 51, 52, 57.
Избирательный участок № 571 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы № 39, 47, 48, 53, 51, 54, 67, 22, 46, 55, 52, 68, 69, 56, 27, 26, 41, 38, 70, 24, 25, 36, 37, 42, 71.
Избирательный участок № 587 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы № 63, 58, 2, 61, 18, 59, 4, 16, 8, 28, 21, 35, 30, 32, 20, 43, 33, 45, 3, 9, 7, 17, 1, 15, 11, 13, 5, 6, 66, 64.
Избирательный участок № 588 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182"
Границы: многоэтажные жилые дома № 13 микрорайона № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23. Многоэтажные жилые дома микрорайона Зердели № 183, 182, 181. Многоэтажный жилой дом № 1/33 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 590 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Дарабоз № 5, 11, 9, 3, 7, 17, 15, 13, 23, 21, 19, 27, 25, 29, 37, 35, 33. Многоэтажный жилой дом № 5 улицы Сергазина микрорайона Акбулак.
Приложение № 2
к решению акима Алатауского
района города Алматы "О
внесении изменений
и дополнений в решение
акима Алатауского
района города Алматы
от 15 октября 2019 года
№ 2 "Об образовании
избирательных участков
по Алатаускому району
города Алматы"
от 9 сентября 2022 года № 2
Избирательный участок № 611 Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от пересечения реки Теренкара и дома № 51 садоводческого товарищества "Птицевод" на юг до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг до улицы Капал микрорайона Карасу; по улице Капал микрорайона Карасу на юг до улицы Шаяхметова микрорайона Карасу; по улице Шаяхметова микрорайона Карасу на запад до улицы Мойылды микрорайона Карасу; от улицы Мойылды микрорайона Карасу на юг до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на запад до стыка с улицей Мурата Монкеулы микрорайона Карасу; по улице Мурата Монкеулы микрорайона Карасу на север до реки Теренкара; по руслу реки Теренкара на север до дома № 51 садоводческого товарищества "Птицевод".

Шекарасы: Нұркент шағын ауданының № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 570 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12. "№ 201 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының № 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 45, 38/1, 38/2, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 47/3, 51, 52, 57 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 571 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саялы шағын ауданының № 39, 47, 48, 53, 51, 54, 67, 22, 46, 55, 52, 68, 69, 56, 27, 26, 41, 38, 70, 24, 25, 36, 37, 42, 71 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 587 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саялы шағын ауданының № 63, 58, 2, 61, 18, 59, 4, 16, 8, 28, 21, 35, 30, 32, 20, 43, 33, 45, 3, 9, 7, 17, 1, 15, 11, 13, 5, 6, 66, 64 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 588 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/65. "№ 182 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: № 13 шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 көпқабатты тұрғын үйлері. Зерделі шағын ауданының № 183, 182, 181 көпқабатты тұрғын үйлері. Көк-Қайнар шағын ауданындағы Мәмбетов көшесіндегі № 1/33 көпқабатты тұрғын үй.
№ 590 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/65. "№ 182 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының № 5, 11, 9, 3, 7, 17, 15, 13, 23, 21, 19, 27, 25, 29, 37, 35, 33 көпқабатты тұрғын үйлері. Ақбұлақ шағын ауданындағы Серғазин көшесіндегі № 5 көпқабатты тұрғын үй.
"Алматы қаласы Алатау
ауданы әкімінің
2019 жылғы 15 қазандағы
№ 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау
учаскелерін құру туралы"
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
2022 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 2 шешіміне
№ 2 қосымша
№ 611 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8. "№ 179 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тереңқара өзені мен Птицевод бау-бақша серіктестігінің № 51 үйінің қиылысынан оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Қапал көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Қапал көшесімен оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Шаяхметов көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Шаяхметов көшесімен батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесіне дейін; әрі қарай оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесімен түйісуге дейін; Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесімен солтүстікке қарай Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Птицевод бау-бақша серіктестігінің № 51 үйіне дейін.

Избирательный участок № 612 Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 48. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 152"
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и улицы Акжар микрорайона Улжан-1 на восток до улицы Жалайыр микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 до пересечения улиц Такежанова и Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 на север до улицы Балкудык микрорайона Улжан-1; по улице Балкудык микрорайона Улжан-1 на восток до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на юг до границы с микрорайоном Самгау; по границе микрорайона Самгау на запад до реки Большая Алматинка; по руслу реки большая Алматинка до пересечения с улицей Акжар микрорайона Улжан-1.
Избирательный участок № 613 Центр: город Алматы, микрорайон Томирис, улица Центральная, 128. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 205"
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и Большого Алматинского канала на запад до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на север до дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис; от дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка до пересечения с Большим Алматинским каналом.
Избирательный участок № 614 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Утемисова, 109. Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и дома № 36/1 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 11 улицы Шиликты Сай микрорайона Шанырак-1; от дома № 11 улицы Шиликты Сай микрорайона Шанырак-1 до дома № 1 улицы Шиликты Сай микрорайона Шанырак-1; от дома № 1 улицы Шиликты Сай микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 87 улицы Алпамыса микрорайона Шанырак-1; от дома № 87 улицы Алпамыса микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 91/1 улицы Алпамыса микрорайона Шанырак-1; от дома № 91/1 улицы Алпамыса микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 30 улицы Жидели микрорайона Шанырак-2; по улице Рахымова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; от улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1; по улице Акын Сара микрорайона Шанырак-1 до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до дома № 36/1 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1.

№ 612 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48. "№ 152 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Ұлжан-1 шағын ауданының Ақжар көшесінің қиылысынан шығысқа қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесімен Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов және Бозарал көшелерінің қиылысына дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Такежанов көшесімен солтүстікке қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Балқұдық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Балқұдық көшесімен шығысқа қарай Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Самғау шағын ауданының шекарасына дейін; Самғау шағын ауданының шекарасымен батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен Ұлжан-1 шағын ауданының Ақжар көшесінің қиылысына дейін.
№ 613 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 128. "№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан батысқа қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен солтүстікке қарай Томирис шағын ауданындағы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйге дейін; Томирис шағын ауданындағы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйден шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен Үлкен Алматы каналының қиылысына дейін.
№ 614 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісов көшесі, 109. "№ 169 мектеп – лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Шаңырақ-1 шағын ауданының Есентай көшесіндегі № 36/1 үйдің қиылысынан батысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Шілікті Сай көшесіндегі № 11 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Шілікті Сай көшесіндегі № 11 үйден Шаңырақ-1 шағын ауданының Шілікті Сай көшесіндегі № 1 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Шілікті Сай көшесіндегі № 1 үйден батысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 87 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 87 үйден солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 91/1 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Алпамыс көшесіндегі № 91/1 үйден батысқа қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Жиделі көшесіндегі № 30 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен оңтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесінен шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесімен Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Есентай көшесіндегі № 36/1 үйге дейін.

Избирательный участок № 615 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 204"
Границы: от дома № 79 улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар до улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на юг до дома № 2/1 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; от дома № 2/1 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на юг до дома № 108 улицы Акбулак микрорайона Саялы; от дома № 108 улицы Акбулак микрорайона Саялы на юг до дома № 17 улицы Аккайнар микрорайона Саялы; от дома № 17 улицы Аккайнар микрорайона Саялы на север до дома № 79 улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар. Многоэтажные жилые дома улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар № 51, 57, 59, 45, 37, 73, 43, 39, 53, 55, 49, 47, 63, 61, 33, 35, 69, 71, 75, 79, 77.
Избирательный участок № 616 Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 204"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы № 102, 104, 106, 101, 98, 97, 100, 127, 121, 95, 92, 124, 130, 134, 133, 126, 123, 129, 131, 94, 93, 112, 114, 111, 109, 107, 118, 115, 117, 120.
Избирательный участок № 617 Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 5/18. Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Алатауского района"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Даробоз № 43, 41, 39, 47, 45, 49, 67, 57, 65, 53, 51, 61, 55, 59, 63.
Избирательный участок № 618 Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12. Коммунальное государственное учреждение "Школа- гимназия № 201"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Нуркент № 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/20, 5/21, 5/22.
Избирательный участок № 619 Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от пересечения проспекта Райымбека и западной границы города Алматы на север по границе города до улицы Муратбаева микрорайона Теректи; по улице Муратбаева микрорайона Теректи на восток до улицы Акадыр микрорайона Теректи; по улице Акадыр микрорайона Теректи на юг до улицы Марток микрорайона Теректи; по улице Марток микрорайона Теректи до дома № 8 улицы Шынкорган микрорайона Теректи; от дома № 8 улицы Шынкорган микрорайона Теректи на запад до улицы Сайгакты микрорайона Теректи; по улице Сайгакты на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до западной границы города Алматы.

№ 615 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 3. "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 79 үйден Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіне дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесімен оңтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 2/1 үйге дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 2/1 үйден шығысқа қарай Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі № 108 үйге дейін; Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі № 108 үйден оңтүстікке қарай Саялы шағын ауданындағы Аққайнар көшесіндегі № 17 үйге дейін; Саялы шағын ауданындағы Аққайнар көшесіндегі № 17 үйден солтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 79 үйге дейін. Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 51, 57, 59, 45, 37, 73, 43, 39, 53, 55, 49, 47, 63, 61, 33, 35, 69, 71, 75, 79, 77 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 616 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 3. "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саялы шағын ауданының № 102, 104, 106, 101, 98, 97, 100, 127, 121, 95, 92, 124, 130, 134, 133, 126, 123, 129, 131, 94, 93, 112, 114, 111, 109, 107, 118, 115, 117, 120 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 617 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы,Нұркент шағын ауданы, 5/18. "Алатау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының № 43, 41, 39, 47, 45, 49, 67, 57, 65, 53, 51, 61, 55, 59, 63 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 618 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12. "№ 201 мектеп - гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының № 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/20, 5/21, 5/22 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 619 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Райымбек даңғылы мен Алматы қаласының батыс шекарасының қиылысынан қала шекарасымен солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Мұратбаев көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Мұратбаев көшесімен шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесімен оңтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесімен Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіндегі № 8 үйге дейін; Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіндегі № 8 үйден батысқа қарай Теректі шағын ауданының Сайғақты көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Сайғақты көшесімен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батысқа қарай Алматы қаласының батыс шекарасына дейін.

Избирательный участок № 620 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияр, 16. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185"
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и реки Каргалы по руслу реки Каргалы на север до улицы Шубартал микрорайона Алгабас; по улице Шубартал микрорайона Алгабас на запад до улицы Инабат микрорайона Алгабас; по улице Инабат микрорайона Алгабас на юг до улицы Туран микрорайона Алгабас; по улице Туран микрорайона Алгабас на запад до улицы Кетбуга Жырау микрорайона Алгабас; по улице Кетбуга Жырау микрорайона Алгабас на юг до улицы Акниет микрорайона Алгабас; по улице Акниет микрорайона Алгабас на восток до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас; по улице Бойтумар микрорайона Алгабас на восток до пересечения проспекта Рыскулова и реки Каргалы.
Избирательный участок № 621 Центр: город Алматы, микрорайон Рахат, улица Байжанова, 1Б. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 196"
Границы: от пересечения границы города и улицы Бозок микрорайона Мадениет до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на юг до улицы Шоган Абыз микрорайона Мадениет; по улице Шоган Абыз микрорайона Мадениет на юг до улицы Саина; по улице Саина на север до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай; по улице Жаужурек микрорайона Боралдай на север до границы города Алматы; по границе города Алматы до улицы Бозок микрорайона Мадениет.

№ 620 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы, Алдияр көшесі, 16. "№ 185 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы мен Қарғалы өзенінің қиылысынан Қарғалы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Шұбартал көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Шұбартал көшесімен батысқа қарай Алғабас шағын ауданының Инабат көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Инабат көшесімен оңтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Тұран көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Тұран көшесімен батысқа қарай Алғабас шағын ауданының Кетбұға Жырау көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Кетбұға Жырау көшесімен оңтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Ақниет көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Ақниет көшесімен шығысқа қарай Алғабас шағын ауданының Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Орақты батыр көшесімен Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесімен шығысқа қарай Рысқұлов даңғылы мен Қарғалы өзенінің қиылысына дейін.
№ 621 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рахат шағын ауданы, Байжанов көшесі, 1Б. "№ 196 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Мәдениет шағын ауданының Бозоқ көшесі мен қала шекарасының қиылысынан Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесімен оңтүстікке қарай Мәдениет шағын ауданының Шоған Абыз көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданының Шоған Абыз көшесімен оңтүстікке қарай Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен солтүстікке қарай Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесімен солтүстікке қарай Алматы қаласының шекарасына дейін; Алматы қаласының шекарасымен Мәдениет шағын ауданының Бозоқ көшесіне дейін.