О признании утратившими силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 сентября 2022 года № 21/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2022 года № 29961
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанского областного
маслихата от 28 сентября
2022 года № 21/5
Перечень утративших силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О Правилах содержания и выгула собак и кошек" от 21 января 2015 года № 32/2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3111);
2. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области" от 19 марта 2015 года № 33/5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3232);
3. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 33/5 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области" от 23 января 2017 года № 10/4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4051);
4. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 33/5 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области" от 17 марта 2021 года № 3/5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7196).

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйеткегі № 21/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қазанда № 29961 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
28 қыркүйектегі № 21/5
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Иттер мен мысықтарды ұстау және серуендету Қағидасы туралы" 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 32/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3111 болып тіркелді);
2. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 19 наурыздағы № 33/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3232 болып тіркелді);
3. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 19 наурыздағы № 33/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4051 болып тіркелді);
4. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 33/5 "Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7196 болып тіркелді).