О внесении изменения в решение Петропавловского городского маслихата от 18 января 2016 года № 6 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Петропавловск"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31575. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № 3
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27.03.2024 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в приложение 1 решения Петропавловского городского маслихата от 18 января 2016 года № 6 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Петропавловск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3620), следующее изменение:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам о ежемесячных взносах на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума согласно смете расходов и счетам на оплату коммунальных услуг предыдущего квартала за счет бюджетных средств малообеспеченным семьям (гражданам).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Петропавловского городского маслихата А. Бердагулов

Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 6 "Петропавл қаласында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қаңтарда № 31575 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 27.03.2024 № 3 (оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 6 "Петропавл қаласында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешімінің 1-қосымшасына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3620 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
7-тармағы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"7. Тұрғын үй көмегі аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде шығыстар сметасына сәйкес кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге және өткен тоқсандағы коммуналдық қызметтерге ақы төлеу шоттары бойынша жеткізушілер ұсынған ай сайынғы жарналар туралы шоттарға бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат хатшысы А. Бердагулов