О внесении изменений и дополнений в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области" от 21 июля 2021 года № 9
Решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31470. Утратило силу решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 июля 2023 года № 142
Сноска. Утратило силу решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14.07.2023 № 142 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области" от 21 июля 2021 года № 9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23658), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному решению:
избирательные участки № 115, № 116, № 117 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 115:
Местонахождение: село Смирново, улица Алексея Щербакова, дом № 70, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа № 1" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Смирново, улица Абая – нечетная сторона с № 45 по № 91, четная сторона с № 48 по № 74, улица Суворова - нечетная сторона с № 67 по 71, четная сторона с № 58 по 100, улица Алексея Щербакова - нечетная сторона с № 73 по № 91, четная сторона с № 68 по № 98, улица Труда - нечетная сторона с № 43 по № 79, четная сторона с № 68 по № 102, улица Зеленая - нечетная сторона с № 67 по № 93, четная сторона с № 54 по № 76, улица Горького - нечетная сторона с № 59 по № 77, четная сторона с № 60 по № 76, улица Джамбула - нечетная сторона с № 57 по № 75, четная сторона с № 78 по № 96, улица Папанина - нечетная сторона с № 79 по № 81, четная сторона с № 68 по № 70, улица Мира - нечетная сторона с № 3 по № 49, четная сторона с № 4 по № 52; улица Титова - нечетная сторона с № 9 а по № 21, четная сторона с № 20 по № 60, улица Амангельды - нечетная сторона с № 3 по № 57, четная сторона с № 8 по № 84, улицы Ташитова; Аблай Хана.
Избирательный участок № 116:
Местонахождение: село Смирново, улица Амангельды, дом № 90, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад Балапан" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";

"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31470 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 142 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы әкімінің 14.07.2023 № 142 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІМ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2021 жылғы 22 шілдеде № 23658 болып тіркелген) мынадайм өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
№ 115, № 116, № 117 сайлау учаскелері жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"№ 115 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Алексей Щербаков көшесі, № 70 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Смирново № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, Абай көшесі – тақ жағы № 45-тен № 91-ге дейін, жұп жағы № 48-ден № 74-ке дейін, Суворов көшесі – тақ жағы № 67-ден № 71-ге дейін, жұп жағы № 58-ден № 100-ге дейін, Алексей Щербаков көшесі – тақ жағы № 73-тен № 91-ге дейін, жұп жағы № 68-ден № 98-ге дейін; Труд көшесі – тақ жағы № 43-тен № 79-ға дейін, жұп жағы № 68-ден № 102-ге дейін, Зеленая көшесі – тақ жағы № 67-ден № 93-ке дейін, жұп жағы № 54-тен № 76-ға дейін, Горький көшесі – тақ жағы № 59-ден № 77-ге дейін, жұп жағы № 60-тан № 76-ға дейін, Жамбыл көшесі – тақ жағы № 57-ден № 75-ке дейін, жұп жағы № 78-ден № 96-ға дейін, Папанин көшесі – тақ жағы № 79-дан № 81-ге дейін, жұп жағы № 68-ден № 70-ке дейін, Мир көшесі – тақ жағы № 3-тен № 49-ға дейін, жұп жағы № 4-тен № 52-ге дейін, Титов көшесі – тақ жағы № 9-дан № 21-ге дейін, жұп жағы № 20-дан № 60-қа дейін, Амангелді көшесі – тақ жағы № 3-тен № 57-ге дейін, жұп жағы № 8-ден № 84-ке дейін, Тәшитов; Абылай Хан көшелері.
№ 116 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Амангелді көшесі, № 90 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балапан бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты;

границы: село Смирново, улица Карбышева – нечетная сторона с № 29 по № 35, четная сторона с № 2 по № 14, улица Папанина – нечетная сторона с № 1 по № 77, четная сторона с № 2 по № 66, улица Мира – четная сторона с № 54 по № 64, улица Амангельды – нечетная сторона с № 59 по № 71, четная сторона с № 86 по № 100, улица Жумабаева – нечетная сторона с № 101 по № 113, четная сторона с № 116 по № 136, улица Октябрьская – нечетная сторона с № 81 по № 105, четная сторона с № 88 по № 116, улица Гагарина – нечетная сторона с № 97 по № 131, четная сторона с № 98 по № 120, улица Пушкина – нечетная сторона с № 97 по № 121, четная сторона с № 98 по № 118, улицы Қайсар Тәштитов, Сабита Муканова, Надежды Крупской, Партизанская, Савицкой.
Избирательный участок № 117:
Местонахождение: село Смирново, улица Зеленая, дом № 24, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры и развития языков акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области;
границы: село Смирново, улица 9 Мая – нечетная сторона с № 1 по № 69, четная сторона с № 2 по № 56, улица Гагарина – нечетная сторона с № 1 по № 47, четная сторона с № 2 по № 48, улица Жумабаева – нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 60, улица Титова – нечетная сторона с № 1 по № 9, четная сторона с № 2 по № 18, улица Пушкина – нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 60, улица Амангельды – № 2, 4, 6, улица Джамбула – нечетная сторона с № 1 по № 55, четная сторона с № 2 по № 76, улица Горького – нечетная сторона с № 1 по № 57, четная сторона с № 2 по № 58, улица Зеленая – нечетная сторона с № 1 по № 65, четная сторона с № 2 по № 52, улица Народная - нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 58, улица Октябрьская – нечетная сторона с № 1 по № 33, четная сторона с № 2 по № 42, улицы Гастелло, 25 лет Целины, Габита Мусрепова, Терешковой, Кардон, Чкалова, Островского, Имакова, Сыргабекова, Клочкова, переулок Фабричный, переулок Больничный городок.";
дополнить избирательными участками № 669 и № 670:
"Избирательный участок № 669:
Местонахождение: село Смирново, улица Пушкина, дом № 24 А, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа №3" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо- Казахстанской области";
границы: село Смирново, улицы Южная, Панфилова, Молодежная, Первомайская, Сейфуллина, Лермонтова.
Избирательный участок № 670:
Местонахождение: село Смирново, улица Амангельды, дом № 73, здание коммунального государственного учреждения "Смирновский центр социального обслуживания" коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Северо- Казахстанской области";
границы: село Смирново, улица Амангельды, дом № 73.".

шекаралары: Смирново ауылы, Карбышев көшесі – тақ жағы № 29-дан № 35-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 14- ке дейін, Папанин көшесі – тақ жағы № 1-ден № 77-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 66-ге дейін, Мир көшесі – жұп жағы № 54-тен № 64-ке дейін, Амангелді көшесі – тақ жағы № 59-дан № 71-ге дейін, жұп жағы № 86-дан № 100-ге дейінгі, Жұмабаев көшесі – тақ жағы № 101-ден № 113-ке дейінгі, жұп жағы № 116-дан № 136-ға дейін, Октябрьская көшесі – тақ жағы № 81-ден № 105-ке дейін, жұп жағы № 88-ден № 116-ға дейін, Гагарин көшесі – тақ жағы № 97-ден № 131-ге дейін, жұп жағы № 98-ден № 120-ға дейін, Пушкин көшесі – тақ жағы № 97-ден № 121-ге дейін, жұп жағы № 98-ден № 118-ге дейін, Қайсар Тәштитов, Сәбит Мұқанов, Надежда Крупская, Партизанская, Савицкая көшелері.
№ 117 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Зеленая көшесі, № 24 үй, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, 9 Май көшесі – тақ жағы № 1-ден № 69-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 56-ға дейін, Гагарин көшесі – тақ жағы № 1-ден № 47-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 48-ге дейін, Жұмабаев көшесі – тақ жағы № 1-ден № 49-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 60-қа дейін, Титов көшесі – тақ жағы № 1-ден № 9-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 18-ге дейін, Пушкин көшесі – тақ жағы № 1-ден № 49-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 60-қа дейін, Амангелді көшесі – № 2, 4, 6, Жамбыл көшесі – тақ жағы № 1-ден № 55-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 76-ға дейін, Горький көшесі – тақ жағы № 1-ден № 57-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 58-ге дейін, Зеленая көшесі – тақ жағы №1-ден № 65-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 52-ге дейін, Народная көшесі – тақ жағы №1-ден № 49-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 58-ге дейін, Октябрьская көшесі – тақ жағы № 1-ден № 33-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 42-ге дейін, Гастелло, 25 лет Целины, Ғабит Мүсірепов, Терешкова, Кардон, Чкалов, Островский, Имақов, Сырғабеков, Клочков көшелері, Фабричный тұйық көшесі, Аурухана қалашығы.";
№ 669 және № 670 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 669 сайлау учаскесі:
Орыналасқан жері: Смирново ауылы, Пушкин көшесі, № 24А үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 3 Смирново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, Южная, Панфилов, Молодежная, Первомайская, Сейфуллин, Лермонтов көшелері.
№ 670 сайлау учаскесі:
Орыналасқан жері: Смирново ауылы, Амангелді көшесі, № 73 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Смирново әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, Амангелді көшесі, № 73 үй.".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Р. Елубаев
СОГЛАСОВАНО"
Аккайынская территориальная
избирательная комиссия

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімі Р. Елубаев
"Келісілді"
Аққайың аумақтық
сайлау комиссиясы