О признании утратившими силу некоторых решений Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2022 года № 15/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2022 года № 29114
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О повышении базовых ставок земельного налога по Кызылжарскому району" от 7 марта 2018 года №24/18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4611);
2) решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 07 марта 2018 года №24/18 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога по Кызылжарскому району" от 17 марта 2020 года №51/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6100).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Ж. Елеусизов

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 15/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 тамызда № 29114 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылған деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "Қызылжар ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 7 наурыздағы №24/18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде№ 4611 болып тіркелді);
2) Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы №24/18 "Қызылжар ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 17 наурыздағы №51/8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6100болып тіркелді).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Елеусизов