Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по району Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 марта 2022 года № 19/1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 марта 2022 года № 27206
В соответствии с пунктом 2-10) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить ставку туристского взноса для иностранцев с 1 января по 31 декабря 2022 год включительно в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин

Шал ақын ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 19/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 25 наурызда № 27206 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10) тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемесі 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда болу құнының 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
О. Амрин