О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 29 сентября 2021 года № 214 "Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары"
Постановление акимата Атырауской области от 4 мая 2022 года № 88. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28023
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 29 сентября 2021 года № 214 "Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24855).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов

Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 214 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 88 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28023 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 214 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерлді мемелекеттік тіркеу тізілімінде № 24855 болып тіркелген) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов