О признании утратившим силу постановления акимата города Атырау от 6 августа 2015 года № 1384 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в акимы Атырауского сельского округа"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 6 октября 2022 года № 2145. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2022 года № 30091
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Атырау от 6 августа 2015 года № 1384 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в акимы Атырауского сельского округа" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3281).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Атырау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау М. Қалауи

Атырау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 1384 "Атырау қаласы бойынша Атырау ауылдық округі әкіміне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орынын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 6 қазандағы № 2145 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 қазанда № 30091 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 1384 "Атырау қаласы бойынша Атырау ауылдық округі әкіміне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орынын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерлді мемелекеттік тіркеу тізілімінде № 3281 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі М. Қалауи