О признании утратившим силу решения Атырауского городского маслихата от 5 июня 2018 года № 224 "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в городе Атырау"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 2 декабря 2022 года № 204. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2022 года № 31026
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атырауского городского маслихата от 5 июня 2018 года № 224 "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в городе Атырау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4184).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Маслихата города Атырау К. Джаумбаев

Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 224 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Атырау қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 204 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 желтоқсанда № 31026 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 224 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Атырау қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4184 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының Мәслихат хатшысы К. Джаумбаев