О присвоении наименовании улицам
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 23 февраля 2022 года № 87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 26997
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 20 апреля 2021 года и с учетом мнения населения Еркинкалинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам села Еркинкала Еркинкалинского сельского округа города Атырау следующие наименования:
1) улице № 34 - имя Тажден Қасанов;
2) улице № 43 - имя Зіну Сартымбетов;
3) улице № 4 - имя Ғалымжан Елеманов;
4) улице № 40 - имя Қарапа Наурызалиев.
2. Присвоить улицам жилого массива Балауса Еркинкалинского сельского округа города Атырау следующие наименования:
1) улице № 26 - имя Құттығұл Мұсағалиев;
2) улице № 2 - имя Тәжібай Буданов.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа
М. Кумаргалиев

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 ақпандағы № 87 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 26997 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 сәуірдегі қорытындысы негізінде және Еркінқала ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округінің Еркінқала ауылының көшелеріне:
1) № 34 көшесіне - Тажден Қасанов есімі;
2) № 43 көшесіне - Зіну Сартымбетов есімі;
3) № 4 көшесіне - Ғалымжан Елеманов есімі;
4) № 40 көшесіне - Қарапа Наурызалиевтың есімі берілсін.
2. Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округінің Балауса тұрғын үй алабының көшелеріне:
1) № 26 көшесіне - Құттығұл Мұсағалиев есімі;
2) № 2 көшесіне - Тәжібай Будановтың есімі берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық
округінің әкімі
М. Кумаргалиев