О присвоении наименований улицам
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 11 ноября 2022 года № 565. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30617
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 18 мая 2022 года и с учетом мнения населения Еркинкалинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам села Еркінқала Еркінқалинского сельского округа города Атырау:
1) улице №1 улица Барлыбек Сыртанұлы;
2) улице №2 улица Мұхамеджан Шонбасов;
3) улице №3 улица Есенбай Әзбергенов;
4) улице №45 улица Тұран.
2. Присвоить улицам микрорайона Балауса Еркінқалинского сельского округа города Атырау:
1) улице №34 улица Алаш Орда;
2) улице №44 улица Рысқали Хасанов.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа
М. Кумаргалиев

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № 565 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30617 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 мамырдағы қорытындысы негізінде және Еркінқала ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округінің Еркінқала ауылының көшелеріне:
1) №1 көшеге Барлыбек Сыртанұлы көшесі;
2) №2 көшеге Мұхамеджан Шонбасов көшесі;
3) №3 көшеге Есенбай Әзбергенов көшесі;
4) №45 көшеге Тұран көшесі деп атау берілсін.
2. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округінің Балауса шағын ауданының көшелеріне:
1) №34 көшеге Алаш Орда көшесі;
2) №44 көшеге Рысқали Хасанов көшесі деп атау берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық
округінің әкімі
М. Кумаргалиев