О признании утратившим силу решения акима Кызылкогинского района от 19 апреля 2022 года № 14 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Кызылкогинского района"
Решение акима Кызылкогинского района Атырауской области от 22 июня 2022 года № 27. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июня 2022 года № 28639
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Кызылкогинского района от 19 апреля 2022 года № 14 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Кызылкогинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27656).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий объязанности
акима Кызылкогинского района
А. Кенжебеков

Қызылқоға ауданы әкімінің 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 14 "Қызылқоға ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 маусымда № 28639 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қызылқоға ауданы әкімінің "Қызылқоға ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27656 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы
А. Кенжебеков