О признании утратившим силу решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2020 года № LVI-3 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Кызылкогинском районе"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 22 июля 2022 года № 19-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2022 года № 28871
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылкогинский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2020 года № LVI-3 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Кызылкогинском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4754).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Аккайнанов

Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № LVI-3 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қызылқоға ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 шілдедегі № 19-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 шілдеде № 28871 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № LVI-3 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қызылқоға ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркелу тізімінде № 4754 санымен тіркелген).
2. Осы шешім ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Аккайнанов