О присвоении наименования улице
Решение акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 14 июля 2022 года № 41. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июля 2022 года № 28857
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Миялы и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 мая 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Миялы Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области наименование Ойыл.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Миялинского сельского округа С. Салыков

Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 14 шілдедегі № 41 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 шілдеде № 28857 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Миялы ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 мамырдағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі Миялы ауылындағы атауы жоқ көшеге Ойыл атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округінің әкімі С. Салыков