Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Макатскому району в местах размещения туристов на 2022 год
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 28 июня 2022 года № 116-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2022 года № 28687
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставку туристского взноса для иностранцев по Макатскому району в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата К. Исмагулов

Мақат ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 маусымдағы № 116-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 шілдеде № 28687 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына сәйкес, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы Мақат ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Исмагулов