О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/122-VІI "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 6 мая 2022 года № 15/172-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 27977. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/122-VІI "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25905) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 066 197 379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 59 275 493 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 981 044 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 323 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 995 935 519 тысяч тенге;
2) затраты – 1 103 900 279 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 35 818 666 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 487 447 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 306 113 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 296 533 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 296 533 тысячи тенге;
5) профицит бюджета – -2 180 767 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – 2 180 767 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в бюджет района Байдибек – 32,7 процента;
Жетысайского района – 27,4 процента;
Казыгуртского района – 37,2 процента;
Келесского района – 27,7 процента;
Мактааральского района – 27,4 процента;
Ордабасынского района – 19,2 процента;
Отрарского района – 44 процента;
Сайрамского района – 28,1 процента;
Сарыагашского района – 34,5 процента;
района Сауран – 45,7 процента;
Толебийского района – 31,7 процента;

Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VІI "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 15/172-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 27977 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VІI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25905 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 066 197 379 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 59 275 493 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 981 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 323 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 995 935 519 мың теңге;
2) шығындар – 1 103 900 279 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 35 818 666 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 487 447 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 306 113 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 296 533 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 296 533 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 180 767 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 180 767 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне - 50 пайыз;
облыстық бюджетке басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 32,7 пайыз;
Жетісай ауданының – 27,4 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 37,2 пайыз;
Келес ауданының – 27,7 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 27,4 пайыз;
Ордабасы ауданының – 19,2 пайыз;
Отырар ауданының – 44 пайыз;
Сайрам ауданының – 28,1 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 34,5 пайыз;
Сауран ауданының – 45,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 31,7 пайыз;

Тюлькубасского района – 34,2 процента;
Шардаринского района – 47,3 процента;
города Арысь – 31,2 процента;
города Кентау – 20,1 процента;
города Туркестан – 37,1 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 67,3 процента;
Жетысайского района – 72,6 процента;
Казыгуртского района – 62,8 процента;
Келесского района – 72,3 процента;
Мактааральского района – 72,6 процента;
Ордабасынского района – 80,8 процента;
Отрарского района – 56 процентов;
Сайрамского района – 71,9 процента;
Сарыагашского района – 65,5 процента;
района Сауран – 54,3 процента;
Сузакского района – 100 процентов;
Толебийского района – 68,3 процента;
Тюлькубасского района – 65,8 процента;
Шардаринского района – 52,7 процента;
города Арысь – 68,8 процента;
города Кентау – 79,9 процента;
города Туркестан – 62,9 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан не облагаемых у источника выплаты, кроме Сайрамского, Тюлькубасского района, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в бюджет Сайрамского района – 45,1 процента;
Тюлькубасского района – 31,2 процента;
в областной бюджет, кроме Сайрамского, Тюлькубасского района, от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
от Сайрамского района – 54,9 процента;
Тюлькубасского района – 68,8 процента;
по социальному налогу:
в бюджет района Байдибек – 38,4 процента;
Жетысайского района – 39,9 процента;
Казыгуртского района – 38,8 процента;
Келесского района – 49,4 процентов;
Мактааральского района – 74,3 процента;
Ордабасынского района – 41,3 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 31,8 процента;
Сарыагашского района – 42,2 процента;
района Сауран – 44,5 процента;
Созакского района – 16,7 процента;
Толебийского района – 42,4 процента;
Тюлькубасского района – 57,9 процента;
Шардаринского района – 47,8 процента;
города Арысь – 39,3 процента;
города Кентау – 32,8 процента;
города Туркестан – 65,2 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 61,6 процента;
Жетысайского района – 60,1 процента;
Казыгуртского района – 61,2 процента;
Келесского района – 50,6 процента;
Мактааральского района – 25,7 процента;
Ордабасынского района – 58,7 процента;
Отрарского района –50 процентов;
Сайрамского района – 68,2 процента;
Сарыагашского района – 57,8 процента;
района Сауран – 55,5 процента;
Сузакского района – 83,3 процента;
Толебийского района – 57,6 процента;
Тюлькубасского района – 42,1 процента;
Шардаринского района – 52,2 процента;
города Арысь – 60,7 процента;
города Кентау – 67,2 процента;
города Туркестан – 34,8 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты – 100 процентов;
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов."
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

Түлкібас ауданының – 34,2 пайыз;
Шардара ауданының – 47,3 пайыз;
Арыс қаласының – 31,2 пайыз;
Кентау қаласының – 20,1 пайыз;
Түркістан қаласының – 37,1 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 67,3 пайыз;
Жетісай ауданынан – 72,6 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 62,8 пайыз;
Келес ауданынан – 72,3 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 72,6 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 80,8 пайыз;
Отырар ауданынан – 56 пайыз;
Сайрам ауданынан – 71,9 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 65,5 пайыз;
Сауран ауданынан – 54,3 пайыз;
Созақ ауданынан – 100 пайыз;
Төлеби ауданынан – 68,3 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 65,8 пайыз;
Шардара ауданынан – 52,7 пайыз;
Арыс қаласынан – 68,8 пайыз;
Кентау қаласынан – 79,9 пайыз;
Түркістан қаласынан – 62,9 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Сайрам, Түлкібас аудандарынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Сайрам ауданының бюджетіне – 45,1 пайыз;
Түлкібас ауданының – 31,2 пайыз;
облыстық бюджетке Сайрам, Түлкібас аудандарынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Сайрам ауданынан – 54,9 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 68,8 пайыз;
әлеуметтік салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 38,4 пайыз;
Жетісай ауданының – 39,9 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 38,8 пайыз;
Келес ауданының – 49,4 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 74,3 пайыз;
Ордабасы ауданының – 41,3 пайыз;
Отырар ауданының – 50 пайыз;
Сайрам ауданының – 31,8 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 42,2 пайыз;
Сауран ауданының – 44,5 пайыз;
Созақ ауданының – 16,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 42,4 пайыз;
Түлкібас ауданының – 57,9 пайыз;
Шардара ауданының – 47,8 пайыз;
Арыс қаласының – 39,3 пайыз;
Кентау қаласының – 32,8 пайыз;
Түркістан қаласының – 65,2 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 61,6 пайыз;
Жетісай ауданынан – 60,1 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 61,2 пайыз;
Келес ауданынан – 50,6 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 25,7 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 58,7 пайыз;
Отырар ауданынан – 50 пайыз;
Сайрам ауданынан – 68,2 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 57,8 пайыз;
Сауран ауданынан – 55,5 пайыз;
Созақ ауданынан – 83,3 пайыз;
Төлеби ауданынан – 57,6 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 42,1 пайыз;
Шардара ауданынан – 52,2 пайыз;
Арыс қаласынан – 60,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 67,2 пайыз;
Түркістан қаласынан – 34,8 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 100 пайыз;
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке – 100 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить резерв акимата области на 2022 год в сумме 1 150 000 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Туркестанский областной маслихат
от 6 мая 2022 года № 15/172-VII
Приложение 1 к решению
Туркестанского областного маслихата

"7. Облыс әкімдігінің 2022 жылға арналған резервi 1 150 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев
Түркістан облыстық мәслихаты
2022 жылғы 6 мамырдағы
№ 15/172-VII шешімге қосымша
Түркістан облыстық мәслихатының

3 397 885
007
Пропаганда здорового образа жизни
49 319
015
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
1 444 830
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
1 903 477
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
259
3
Специализированная медицинская помощь
5 185 793
754
Управление общественного здоровья области
5 185 793
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
5 185 793
5
Другие виды медицинской помощи
75 015
754
Управление общественного здоровья области
75 015
029
Областные базы специального медицинского снабжения
75 015
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 933 550
754
Управление общественного здоровья области
7 933 550
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
276 783
004
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 370 012
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
56 313
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
65 975
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 683
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
118 784
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
38 152 732
1
Социальное обеспечение
5 323 202
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 141 853
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
611 447
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
375 048
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

3 397 885
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
49 319
015
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
1 444 830
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
1 903 477
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
259
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 185 793
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
5 185 793
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
5 185 793
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
75 015
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
75 015
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
75 015
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 933 550
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
7 933 550
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
276 783
004
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 370 012
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
56 313
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
65 975
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 683
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
118 784
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
38 152 732
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 323 202
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 141 853
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
611 447
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
375 048
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

246 107
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
8 092 599
1
Топливо и энергетика
8 092 599
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 092 599
007
Развитие теплоэнергетической системы
6 788 331
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
1 304 268
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49 427 632
1
Сельское хозяйство
36 627 892
255
Управление сельского хозяйства области
36 307 892
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
385 828
002
Субсидирование развития семеноводства
600 000
003
Капитальные расходы государственного органа
6 500
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
521 410
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
552
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
18 296
012
Организация санитарного убоя больных животных
18 759
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
107 296
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
20 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 167
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
40 557
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
42 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
560 000
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
30 000
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных

246 107
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
8 092 599
1
Отын және энергетика
8 092 599
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 092 599
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
6 788 331
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
1 304 268
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49 427 632
1
Ауыл шаруашылығы
36 627 892
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
36 307 892
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
385 828
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
600 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 500
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
521 410
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
552
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
18 296
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
18 759
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
107 296
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
20 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 167
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
40 557
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
42 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
560 000
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
30 000
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу

500 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
131 670
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
48 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 356 530
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 356 530
9
Прочие
65 388 816
256
Управление координации занятости и социальных программ области
777 787
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
777 787
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
42 896 438
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
42 896 438
271
Управление строительства области
7 951 885
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
5 244 112
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 707 773
278
Управление предпринимательства и торговли области
98 910
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
98 910
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 000 000
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
4 000 000
285
Управление физической культуры и спорта области
1 415 929
052
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
48 730
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 367 199
750
Управление стратегии и экономического развития области
600 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
600 000
751
Управление финансов и государственных активов области
1 150 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 150 000
753
Управление развития человеческого потенциала области
4 714 693
030
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

500 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
131 670
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
48 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 356 530
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 356 530
9
Басқалар
65 388 816
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
777 787
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
777 787
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
42 896 438
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
42 896 438
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 951 885
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
5 244 112
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 707 773
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
98 910
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 910
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 000 000
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
4 000 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 415 929
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
48 730
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 367 199
750
Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
600 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
600 000
751
Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
1 150 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 150 000
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
4 714 693
030
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру