О внесении изменений в постановление акимата Туркестанской области от 5 мая 2020 года № 112 "Об утверждении перечня приоритетных культур и нормы субсидий, а также объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства"
Постановление акимата Туркестанской области от 20 сентября 2022 года № 179. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2022 года № 29828
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области "Об утверждении перечня приоритетных культур и нормы субсидий, а также объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" от 5 мая 2020 года № 112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5609) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня приоритетных культур и нормы субсидий, а также объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
приложение 3 к указанному постановлению исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
Приложение 1 к постановлению
акимата Туркестанской области
от 20 сентября 2022 года № 179
Приложение 1 к постановлению
акимата Туркестанской области
от 5 мая 2020 года № 112
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Нормы субсидий на 1 тонну, тенге
1
Сафлор
15 000
Приложение 2 к постановлению
акимата Туркестанской области
от 20 сентября 2022 года № 179
Приложение 2 к постановлению
акимата Туркестанской области
от 5 мая 2020 года № 112
Объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2022 год
Объем бюджетных средств на субсидирование, тенге
1
Республиканский бюджет

Түркістан облысы әкімдігінің "Басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормалары, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" 2020 жылғы 5 мамырдағы № 112 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 179 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қыркүйекте № 29828 болып тiркелдi
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 мамырдағы № 112 "Басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормалары, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5609 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгзілісін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"2022 жылға арналған басым дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған басым дақылдардың тізбесі және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялардың нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемі бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 179 қаулысына 1-қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 5 мамырдағы
№ 112 қаулысына 1-қосымша
2022 жылға арналған басым дақылдардың тізбесі және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялар нормалары
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1 тоннаға арналған субсидия нормасы, теңге
1
Мақсары
15 000
Түркістан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 179 қаулысына 2-қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 5 мамырдағы
№ 112 қаулысына 2-қосымша
2022 жылға арналған өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемі
Субсидиялауға арналған бюджеттік қаражат көлемі, теңге
1
Республикалық бюджет