О внесении изменений в постановление акимата Байдибекского района от 28 августа 2019 года № 241 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения"
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 18 ноября 2022 года № 403. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30611
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Байдибекского района от 28 августа 2019 года № 241 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5176) следующие изменения:
в приложении "Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения" к указанному постановлению:
правый верхний угол изложить в новой редакции:
"Приложение
к постановлению акимата
Байдибекского района
от 28 августа 2019 года
№ 241";
приложение указанного постановления изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Байдибекского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Байдибек Е. Шарипбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Туркестанской области"
Приложение к постановлению
от 18 ноября 2022 года № 403
Приложение к постановлению
акимата Байдибекского района
от 28 августа 2019 года № 241
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность (в километрах)
1
КХВК-1
КХ 7 "Бирлик-Екпинди-Шалдар-Саркырама-Жолгабас-Кенес" - населенный пункт Кенес
1,5
2
КХВК-2
КХ 3 "Коксайек-Аксу-Шаян-Мынбулак-М32" - населенный пункт Акбастау
1,5
3
КХВК-3
М 32 "Шымкент-Самара" -населенный пункт Жиенкум
1,2
4
КХВК-4
КХ 2 "Уланбель-Екпинди" - населенный пункт Шакпак
5,2
5
КХВК-5
КХ 5 "Шаян-Агыбет-Шакпак" -населенный пункт Жанаталап
18
6
КХВК-6
КХ 3 "Коксайек-Аксу-Шаян-Мынбулак-М32" - населенный пункт Жузимдик
2
7
КХВК-7
КХ 2 "Уланбель-Екпинди" - населенный пункт Таскудык
8
8
КХВК-8
КХ 3 "Коксайек-Аксу-Шаян-Мынбулак-М32" - населенный пункт Мадениет
4
9
КХВК-9
КХ 3 "Коксайек-Аксу-Шаян-Мынбулак-М32" - населенный пункт Косбулак
5
10
КХВК-10
КХ 3 "Коксайек-Аксу-Шаян-Мынбулак-М32" - населенный пункт Акжар
10
11
КХВК-11
Населенный пункт Акбастау-Туракты
6,7
12
КХВК-12
Населенный пункт Туракты-Каратас
2,9
13
КХВК-13
КХ 3 "Коксайек-Аксу-Шаян-Мынбулак М32 - населенный пункт Каратас
9,5
14
КХВК-14
КХ 3 "Коксайек-Аксу-Шаян-Мынбулак-М32" - населенный пункт Жогаргы Боралдай
1,7
15
КХВК-15
Населенный пункт Каратас-Теректи
2
16
КХВК-16
КХ 3 "Коксайек-Аксу-Шаян-Мынбулак М32" - Акмешит аулие

Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 тамыздағы № 241 "Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесi, атаулары мен индекстерiн бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 18 қарашадағы № 403 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30611 болып тiркелдi
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімдігінің "Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесi, атаулары мен индекстерiн бекіту туралы" 2019 жылғы 28 тамыздағы № 241 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5176 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының "Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесi, атаулары мен индекстерi" қосымшасында:
оң жақ жоғарғы бұрыш жаңа редакцияда жазылсын:
"Бәйдібек ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 28 тамыздағы
№ 241 қаулысына қосымша";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бәйдібек ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының әкімі Е. Шарипбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2022 жылғы 18 қарашадағы
№ 403 қаулысына қосымша
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 28 тамыздағы
№ 241 қаулысына қосымша
Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесi, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдардың индексі
Автомобиль жолдардың атауы
Жалпы ұзындығы (шақырыммен)
1
КХВК-1
КХ 7 "Бірлік-Екпінді-Шалдар-Сарқырама-Жолғабас-Кеңес"-Кеңес елді мекені
1,5
2
КХВК-2
КХ 3 "Көксәйек-Ақсу-Шаян-Мыңбұлақ-М32"- Ақбастау елді мекені
1,5
3
КХВК-3
М 32 "Шымкент-Самара"- Жиенқұм елді мекені
1,2
4
КХВК-4
КХ 2 "Ұланбел-Екпінді"-Шақпақ елді мекені
5,2
5
КХВК-5
КХ 5 "Шаян-Ағыбет-Шақпақ"-Жаңаталап елді мекені
18
6
КХВК-6
КХ 3 "Көксәйек-Ақсу-Шаян-Мыңбұлақ-М32" - Жүзімдік елді мекені
2
7
КХВК-7
КХ 2 "Ұланбел-Екпінді"-Тасқұдық елді мекені
8
8
КХВК-8
КХ 3 "Көксәйек-Ақсу-Шаян-Мыңбұлақ-М32"- Мәдениет елді мекені
4
9
КХВК-9
КХ 3 "Көксәйек-Ақсу-Шаян-Мыңбұлақ-М32" Қосбұлақ елді мекені
5
10
КХВК-10
КХ3 "Көксәйек-Ақсу-Шаян-Мыңбұлақ-М32" Ақжар елді мекені
10
11
КХВК-11
Ақбастау-Тұрақты елді мекені
6,7
12
КХВК-12
Тұрақты-Қаратас елді мекені
2,9
13
КХВК-13
КХ 3 "Көксәйек-Ақсу-Шаян-Мыңбұлақ-М32"Қаратас елді мекені
9,5
14
КХВК-14
КХ 3 "Көксәйек-Ақсу-Шаян-Мыңбұлақ-М32"-Жоғарғы Боралдай елді мекені
1,7
15
КХВК-15
Қаратас-Теректі елді мекені
2
16
КХВК-16
КХ 3 "Көксәйек-Ақсу-Шаян-Мыңбұлақ-М32" - Ақмешіт әулие