Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории сельских округов Сарапхана, Какпак, Кызылкия, Шанак и Карабау Казыгуртского района
Решение акима Казыгуртского района Туркестанской области от 27 апреля 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2022 года № 27817. Утратило силу решением акима Казыгуртского района Туркестанской области от 5 октября 2022 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Казыгуртского района Туркестанской области от 05.10.2022 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории сельских округов Сарапхана, Какпак, Кызылкия, Шанак и Карабау Казыгуртского района Туркестанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Казыгуртского района Калымбетова Тайбека Адилбековича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Казыгуртского района А. Абдуллаев

Қазығұрт ауданының Сарапхана, Қақпақ, Қызылқия, Шанақ және Қарабау ауылдық округтерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 сәуірде № 27817 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 қазандағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 05.10.2022 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданының Сарапхана, Қақпақ, Қызылқия, Шанақ және Қарабау ауылдық округтерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Қазығұрт ауданы әкімінің орынбасары Қалымбетов Тайбек Әділбекұлы тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі А. Абдуллаев