Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Казыгуртскому району
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 25 ноября 2022 года № 33/143-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2022 года № 30899. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 21 февраля 2024 года № 11/71-VIII
Сноска. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 21.02.2024 № 11/71-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-9 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 3), 9), 11) статьи 68 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить размер жилищных сертификатов согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить перечень категорий получателей жилищных сертификатов согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 25 ноября
2022 года № 33/143-VII
Размер жилищного сертификата
1. 10 процентов от суммы займа, но не более 1000000 (один миллион) тенге в виде социальной помощи.
2. 10 процентов от суммы займа, но не более 1000000 (один миллион) тенге в виде социальной поддержки.
Приложение 2 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 25 ноября
2022 года № 33/143-VII
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
1. Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью.
2. Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи.
3. Неполные семьи.
4. Специалисты бюджетных организации в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта и других отраслей, на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правил формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 марта 2019 года № 154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18445).

Қазығұрт ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 33/143-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 желтоқсанда № 30899 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 11/71-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 21.02.2024 № 11/71-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-9 тармағына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 68 бабының 3), 9), 11) тармақшаларына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес айқындалсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Копеев
Қазығұрт ауданының
мәслихатының 2022 жылғы
25 қарашадағы № 33/143-VII
шешіміне 1 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері
1. Қарыз сомасынан 10 пайыз, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1000000 (бір миллион) теңгеден артық емес.
2. Қарыз сомасынан 10 пайыз, алайда әлеуметтік қолдау түрі ретінде 1000000 (бір миллион) теңгеден артық емес.
Қазығұрт ауданының
мәслихатының 2022 жылғы
25 қарашадағы № 33/143-VII
шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі
1. Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар.
2. "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар.
3. Толық емес отбасылар.
4. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 154 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18445 болып тіркелген) Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларына сәйкес құрылатын еңбек ресурстарының болжамы есебімен, еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт салаларындағы бюджеттiк ұйымдарының мамандары және басқада салалардағы мамандар.