О внесении изменений в решение акима Созакского района Туркестанской области от 16 июля 2021 года № 19 "Об образовании избирательных участков на территорий Созакского района"
Решение акима Созакского района Туркестанской области от 23 сентября 2022 года № 42. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2022 года № 29949. Утратило силу решением акима Созакского района Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 51
Сноска. Утратило силу решением акима Созакского района Туркестанской области от 25.12.2023 № 51 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Созакского района Туркестанской области от 16 июля 2021 года № 19 "Об образовании избирательных участков на территорий Созакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23600) следующие изменений:
в приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
в приложение 2 к указанного решения:
в пункте 1 на русском языке изложить в следующем тексте, текст на казахском языке не меняется:
"1. Решение акима Созакского района Туркестанской области "О создании на территории Созакского района избирательных участков" от 23 ноября 2018 года № 28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4807);"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Созакского района Туркестанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М. Турысбеков
"СОГЛАСОВАНО"
избирательная комиссия
Созакского района
Приложение 1 к решению
акима Созакского района
Туркестанской области от
"16" июля 2021 года № 19
Приложение 1 к решению
акима Созакского района
Туркестанской области от
"16" июля 2021 года № 19
Избирательные участки Созакского района Туркестанской области
Избирательный участок № 687.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Абая, улица Абая, здание №14А, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Иманова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Абая.
Избирательный участок № 688.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Балдысу, улица Балдысу, здание №56, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Жамбыла" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Балдысу.
Избирательный участок № 689.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Карабулак, улица Карабулак, здание №21А, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Карабулак" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Карабулак.
Избирательный участок № 690.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Жеткеншек, здание №8, старое здание начальной школы "Жеткеншек" аппарата акима сельского округа Шолаккорган.
Граница: населенный пункт Жеткеншек.
Избирательный участок № 691.

Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № 19 "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 42 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қыркүйекте № 29949 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 25.12.2023 № 51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № 19 "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23600 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
орыс тілінде 1-тармағы келесі мәтінде жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түркістан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі М. Турысбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Созақ аудандық
сайлау комиссиясы
Түркістан облысы
Созақ ауданы әкімінің
2022 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 42 шешіміне қосымша
Түркістан облысы
Созақ ауданы әкімінің
2021 жылғы "16" шілдедегі
№ 19 шешіміне 1 қосымша
Түркістан облысы Созақ ауданының сайлау учаскелері
№ 687 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Абай елді мекені, Абай көшесі, №14А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Иманов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай елді мекені.
№ 688 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Балдысу елді мекені, Балдысу көшесі, №56 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жамбыл атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Балдысу елді мекені.
№ 689 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Қарабұлақ елді мекені, Қарабұлақ көшесі, №21А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарабұлақ шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ елді мекені.
№ 690 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Жеткеншек елді мекені, №8 ғимараты, Шолаққорған ауылдық округі әкімі аппаратының "Жеткеншек" бастауыш мектебінің ескі ғимараты.
Шекарасы: Жеткеншек елді мекені.
№ 691 сайлау учаскесі.

Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы 2, здание №72, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Сулейменова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Шолаккорган, улицы А.Жынысбаева, Н.Торекулова, У.Тастанова, С.Сиязбекова, Жибек жолы-2, М.Ауезова, С.Абуова, М.Толебаева, Т.Суннетова, Т.Токбергенова, Б.Момышулы, С.Муханова, А.Оспанова, Б.Тастыбаева, Оркениет, Бирлик, Акниет, Достык, Ынтымак, №10, №12, №14, №23 и пастбища Узынбулак, Карасуан, Кызыласкер, Жаманай, Шабыр, Коянбулак, Тобекудык.
Избирательный участок № 692.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица А.Молдагулова, здание №59, коммунальное государственное учреждение "Созакская районная детско-юношеская спортивная школа №1" управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Граница: населенного пункта Шолаккорган, улицы А.Молдагуловой-2, Ш.Бекжанулы-2, Ж.Каламбаева, А.Спатаева, А.Жангелдина, Султанбекхана, А.Аманжолова, малый Балдысу, А.Рахышулы, Жамбула, С.Кожанова (часть от улицы Ш.Калдаякова, до А.Рахышулы).
Избирательный участок № 693.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Абылай хана, здание №3 коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Шолаккорган, улицы Абылайхана, Казыбек би, А.Байтурсынова, Жайшыбекова, А.Молдагуловой-1, Ш.Бекжанулы-1, М.Маметовой, Толе би, К.Сатпаева, Ш.Калдаякова, Терскей, Б.Ахметова, Ш.Окшиева, Желтоксан, Д.Конаева (часть до улицы Жибек-Жолы) № 21.
Избирательный участок № 694.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы, здание №5, государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Мынжылкы" отдела культуры, развития языков, физической културы и спорта акимата Созакского района.
Граница: населенного пункта Шолаккорган, улицы Айтеке би, Ж.Меймандосова, Абая, Т.Аймурзаева, Ы.Алтынсарина, Т.Аубакирова, Жибек жолы-1, Д.Конаева, (часть до улицы Жибек жолы), К.Рустемова, С.Кожанова (часть до улицы Ш.Калдаякова), Т.Насирова, А.Асканбекова, Бастау.
Избирательный участок № 695.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жартытобе, населенный пункт Жартытобе, улица С.Сейфуллина, здание №72, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени К.Кемелулы" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Жартытобе, улицы Ш.Акымулы, А.Иманкулулы, Т.Алимкулова, Шойынбет би, Б.Толебаева, С.Сейфуллина и Комсомола, пастбища скота песочного региона.
Избирательный участок № 696.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жартытобе, населенный пункт Акколтык, улицы К.Аркабаева, здание №27А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Ш.Уалиханова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: улицы К.Алибиева, К.Аркабаева, К.Кемелулы и пастбища скота в окрестности населенного пункта Акколтык.
Избирательный участок № 697.

Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы 2 көшесі, №72 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің А.Жынысбаев, Н.Төреқұлов, Ү.Тастанов, С.Сиязбеков, Жібек жолы-2, М.Әуезов, С.Әбуов, М.Төлебаев, Т.Сүннетов, Т.Тоқбергенов, Б.Момышұлы, С.Мұханов, Ә.Оспанов, Б.Тастыбаев, Өркениет, Бірлік, Ақниет, Достық, Ынтымақ, №10, №12, №14, №23 көшелері және Ұзынбұлақ, Қарасуан, Қызыләскер, Жаманай, Шабыр, Қоянбұлақ, Төбеқұдық мал жайылымдары.
№ 692 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Ә.Молдағұлова көшесі, №59 ғимараты, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Созақ аудандық №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің Ә.Молдағұлова-2, Ш.Бекжанұлы-2, Ж.Қаламбаев, А.Спатаев, Ә.Жангелдин, Сұлтанбекхан, А.Аманжолов, кіші Балдысу, А.Рахышұлы, Жамбыл, С.Қожанов көшелері (Ш.Қалдаяқовтан А.Рахышұлына дейінгі бөлігі).
№ 693 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Абылай хан көшесі, №3 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің, Абылайхан, Қазыбек би, А.Байтұрсынов, Жайшыбеков Ә.Молдағұлова-1, Ш.Бекжанұлы-1, М.Мәметова, Төле би, Қ.Сәтпаев, Ш.Қалдаяқов, Теріскей, Б.Ахметов, Ш.Оқшиев, Желтоқсан, Д.Қонаев (Жібек жолы көшесіне дейінгі бөлігі), №21 көшелері.
№ 694 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы көшесі, №5 ғимараты, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің, Әйтеке би, Ж.Меймандосов, Абай, Т.Аймұрзаев, Ы.Алтынсарин, Т.Әубәкіров, Жібек жолы-1, Д.Қонаев (Жібек жолы көшесіне дейінгі бөлігі), Қ.Рүстемов, С.Қожанов (Ш.Қалдаяқов көшесіне дейінгі бөлігі), Т.Насиров, А.Асқанбеков, Бастау көшелері.
№ 695 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жартытөбе ауылдық округі, Жартытөбе елді мекені, С.Сейфуллин көшесі, №72 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Кемелұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жартытөбе елді мекенінің, Ш.Ақымұлы, А.Иманқұлұлы, Т.Әлімқұлов, Шойынбет би, Б.Төлебаев, С.Сейфуллин, Комсомол көшелері, құм өңірінің мал жайылымдары.
№ 696 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жартытөбе ауылдық округі, Аққолтық елді мекені, Қ.Арқабаев көшесі, №27А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қ.Әлібиев, Қ.Арқабаев, Қ.Кемелұлы көшелері және Аққолтық елді мекені маңайындағы мал жайылымдары.
№ 697 сайлау учаскесі.

Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жартытобе, населенный пункт Бабата, улица А.Сайлаубекулы, здание №5/4, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М.Маметовой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: улицы №4, А.Сайлаубекулы, Б.Есжанулы, пастбища скота Таскомирсай и пастбища регионе населенного пункта Бабата.
Избирательный участок № 698.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Кумкент, населенный пункт Кумкент, улица К.Берденулы, здание без номера, коммунальное государственное учреждение "Школьная гимназия имени К.Сатпаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Кумкент, улицы Абая, Кумкент, К.Берденулы, Ж.Есиркепулы, Жамбыл, Жылыбулак и пастбища скота.
Избирательный участок №699.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Кумкент, населенный пункт Кызылкол, улица Ш.Уалиханова, здание №18, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Ауезова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Кызылкол.
Избирательный участок № 700.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Кумкент, населенный пункт Кумкент, улица Жылыбулак, здание без номера, коммунального государственного учреждения "Созакская районная детско-юношеская спортивная школа №1" управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Граница: населенного пункта Кумкент, улицы Тасарык, Амангелды, Кызылканат.
Избирательный участок № 701.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Сызган, населенный пункт Козмолдак, улица Т.Момбекова, здание №21, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Г.Муратбаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Козмолдак, улицы К.Токмухамедова, Т.Тореханова, Ж.Дауытбаева, М.Берстемова, Т.Койбаева, Т.Момбекова, К.Рустемова, Басбулак-1, Басбулак-2 и пастбища скота в предгорьях песка.
Избирательный участок № 702
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Сызган, населенный пункт Сызган, улица Мектеп, здание №9А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени К.Рустемова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Сызган, улицы Е.Алдасугирулы, Мектеп, Тастак, Карыагаш и пастбища скота в предгорьях песка.
Избирательный участок № 703.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Сызган, населенный пункт Кайнар, улица Ж.Адилбекова, здание №29, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Макаренко" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Кайнар, улицы Ж.Адилбекова, Б.Аметшиева, Мектеп-1, Мектеп-2, Кайнар булак и территория Мардан ата, пастбища скота в предгорных песка.
Избирательный участок № 704.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица С.Матенбаева, здание №31А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа-гимназия "Созак" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Созак, улицы Б.Абдраманова, Абая, К.Сатпаева, С.Сейфуллина, О.Жусипова, Туркестан, Жаңа құрылыс 2, А.Асылбекова, С.Матенбаева, западная часть улица Ж.Откелбаева и северная часть улица Рысбека.
Избирательный участок № 705.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица К.Токмухамедова, здание №3А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Навой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Созак, улицы Шилменбет би, Науайы, К.Токмухамедова, Белгыбайкажы, С.Насурлаева, М.Маметовой, Суыкбулак и южная часть улицы Ж.Откелбаева, южно-восточная часть улицы Рысбека и пастбища для скота в южных предгорьях.
Избирательный участок № 706.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Коктобе, улица Суындык, здание №130, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Суындык" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Коктобе и пастбища скота в южно-западной горной части.
Избирательный участок № 707.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Ыбырай, улица Ынтымак, здание №42, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Курмангазы" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенные пункты Ыбырай, Какпансор и пастбища скота.
Избирательный участок № 708.

Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жартытөбе ауылдық округі, Бабата елді мекені, А.Сайлаубекұлы көшесі, №5/4 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Мәметова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: №4, А.Сайлаубекұлы, Б.Есжанұлы көшелері, Таскөмірсай мал жайылымы және Бабата елді мекенінің маңайындағы жайылымдары.
№ 698 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, К.Берденұлы көшесі, нөмірсіз ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Сәтпаев атындағы мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құмкент елді мекенінің, Абай, Құмкент, К.Берденұлы, Ж.Есіркепұлы, Жамбыл, Жылыбұлақ көшелері және мал жайылымдары.
№ 699 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Құмкент ауылдық округі, Қызылкөл елді мекені, Ш.Уалиханов көшесі, №18 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әуезов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылкөл елді мекені.
№ 700 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, Жылыбұлақ көшесі, нөмірсіз ғимараты, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Созақ аудандық №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құмкент елді мекенінің, Тасарық, Амангелді, Қызылқанат көшелері.
№ 701 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Сызған ауылдық округі, Қозмолдақ елді мекені, Т.Момбеков көшесі, №21 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қозмолдақ елді мекені, Қ.Токмұхамедов, Т.Төреханов, Ж.Дәуітбаев, М.Берістемов, Т.Қойбаев, Т.Момбеков, Қ.Рүстемов, Басбұлақ-1, Басбұлақ-2 көшелері және құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 702 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Сызған ауылдық округі, Сызған елді мекені, Мектеп көшесі, №9А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Рүстемов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сызған елді мекені, Е.Алдасүгірұлы, Мектеп, Тастақ, Кәріағаш көшелері және құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 703 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Сызған ауылдық округі, Қайнар елді мекені, Ж.Әділбеков көшесі¸ №29 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Макаренко атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қайнар елді мекені, Ж.Әділбеков, Б.Әметшиев, Мектеп-1, Мектеп-2, Қайнар бұлақ көшелері және Мардан ата аумағы, құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 704 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, С.Матенбаев көшесі, №31А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Созақ жалпы орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Созақ елді мекені, Б.Абдраманов, Абай, Қ.Сәтпаев, С.Сейфуллин, О.Жүсіпов, Түркістан, Жаңа құрылыс 2, А.Асылбеков, С.Мәтенбаев көшелері, Ж.Өткелбаев көшесінің батысы және Рысбек көшесінің солтүстік бөліктері.
№ 705 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, Қ.Тоқмұхамедов көшесі, №3А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Науайы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Созақ елді мекені, Шілменбет би, Науайы, Қ.Тоқмұхамедов, Белгібай қажы, С.Насурлаев, М.Мәметова, Суық бұлақ көшелері мен Ж.Өткелбаев көшесінің оңтүстік бөлігі, Рысбек көшесінің оңтүстік шығыс бөліктері және оңтүстік тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 706 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Көктөбе елді мекені, Суындық көшесі, №130 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Суындық жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көктөбе елді мекені және оңтүстік батыс тау бөліктеріндегі мал жайылымдары.
№ 707 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Ыбырай елді мекені, Ынтымақ көшесі, №42 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ыбырай, Қақпансор елді мекендері және мал жайылымдары.
№ 708 сайлау учаскесі.

Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица М.Ауезова, здание №39А, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж №1" управления развития человеческого потенциала Туркестанская области.
Граница: населенного пункта Созак, улицы Ж.Жабаева, Амангелды, Курмангазы, М.Ауезова, Б.Алибаева, Б.Кожамбердиева, Отырар, северная и восточная часть Ж.Уткелбаева и пастбища скота.
Избирательный участок № 709.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каракур, населенный пункт Каракур, улица Усенбая, здание №27, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Каракур" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Каракур, улицы Усенбая, Наурыз, Абая, Курмангазы, Батырбекова.
Избирательный участок № 710.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каракур, населенный пункт Ран, улица Ран, здание №1А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Б.Батырбековой" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Ран, улица Ран.
Избирательный участок № 711.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каракур, населенный пункт Шага, здание №20Б, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Бакбергенова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Шага, улица Шага.
Избирательный участок № 712.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каратау, населенный пункт Бакырлы, улица Жиенбет батыра, здание без номера, сельский дом культуры.
Граница: населенный пункт Бакырлы, улицы М.Шериязданулы, Жиенбет батыра, К.Шоланбайулы, Абая, Б.Стамбекулы, Т.Туякбайулы.
Избирательный участок № 713.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каратау, населенный пункт Аксумбе, улица Акбикеш, здание №2А, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени С.Кожанова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Аксумбе.
Избирательный участок № 714.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Каратау, населенный пункт Саржаз, улица 1, здание №41, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени Саржаз" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Саржаз.
Избирательный участок № 715.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жуантобе, населенный пункт Жуантобе, улица Б.Достайулы, здание №35, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Сейфуллина" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Жуантобе, улицы Абылайхана, А.Жаксыбайулы, Толе би, Казыбек би, Айтеке би, Б.Достайулы, Ж.Каламбаева, К.Омарулы.
Избирательный участок № 716.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Жуантобе, населенный пункт Жуантобе, улица А.Жаксыбаева, здание №31, Жуантобе сельский клуб.
Граница: населенный пункт Коныратарык.
Избирательный участок № 717.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Тасты, населенный пункт Тасты, улица Казахстан, здание №14, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Тасты, улицы А.Бейсенбаева, Амангелды, Бауыржана, Жамбыла, Кажымухана, Казахстан, Сейфуллина, Жибек жолы, Наурыз.
Избирательный участок № 718.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Тасты, населенный пункт Кылти, медицинский пункт "Кылти" государственное коммунальное предприятие с правом ведения деятельности "Созакская районная центральная больница".
Граница: населенный пункт Кылти.
Избирательный участок № 719.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шу, населенный пункт Шу, улица А.Иманова, здание №13, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Ж.Каламбаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Шу, (северная сторона) части улиц Таукехана, Т.Салкауова, Абая, А.Иманова, М.Иманбекулы, Айтеке би, Т.Аубакирова, Наурыз, С.Муканова, Б.Серикбаева, К.Сатпаева, пастбища скота с южный и восточный стороны, западная водоперекачивающая станция.
Избирательный участок № 720.

Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, М.Әуезов көшесі, №39А ғимараты, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№1 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Шекарасы: Созақ елді мекені, Ж.Жабаев, Амангелді, Құрманғазы, М.Әуезов, Б.Әлібаев, Б.Қожамбердиев, Отырар, Ж.Өткелбаев көшелерінің солтүстік және шығыс бөлігі мен мал жайылымдары.
№ 709 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қарақұр ауылдық округі, Қарақұр елді мекені, Үсенбай көшесі, №27 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарақұр жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарақұр елді мекені, Үсенбай, Наурыз, Абай, Құрманғазы, Батырбекова көшелері.
№ 710 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қарақұр ауылдық округі, Раң елді мекені, Раң көшесі, №1А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Б.Батырбекова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Раң елді мекені, Раң көшесі.
№ 711 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қарақұр ауылдық округі, Шаға елді мекені, №20Б ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Бақбергенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаға елді мекені, Шаға көшесі.
№ 712 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылдық округі, Бақырлы елді мекені, Жиенбет батыр көшесі, нөмерсіз ғимараты, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Бақырлы елді мекені, М.Шериязданұлы, Жиенбет батыр, Қ.Шоланбайұлы, Абай, Б.Стамбекұлы, Т.Тұяқбайұлы көшелері.
№ 713 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылдық округі, Ақсүмбе елді мекені, Ақбикеш көшесі, №2А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Қожанов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақсүмбе елді мекені.
№ 714 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылдық округі, Саржаз елді мекені, 1 көшесі, №41 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Саржаз атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Саржаз елді мекені.
№ 715 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Б.Достайұлы көшесі, №35 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жуантөбе елді мекені, Абылайхан, Ә.Жақсыбаев, Төле би, Әйтеке би, Қазыбек би, Б.Достайұлы, Ж.Қаламбаев, Қ.Омарұлы көшелері.
№ 716 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Ә.Жақсыбаев көшесі, №31 ғимараты, Жуантөбе ауылдық клуб.
Шекарасы: Қоңыратарық елді мекені.
№ 717 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Тасты ауылдық округі, Тасты елді мекені, Қазақстан көшесі, №14 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тасты елді мекені, А.Бейсенбаев, Амангелді, Бауыржан, Жамбыл, Қажымұхан, Қазақстан, Сейфуллин, Жібек жолы, Наурыз көшелері.
№ 718 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Тасты ауылдық округі, Қылти елді мекені, нөмірсіз ғимараты, "Созақ аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммунальдық кәсіпорны "Қылти" медициналық бекеті.
Шекарасы: Қылти елді мекені.
№ 719 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шу ауылдық округі, Шу елді мекені, А.Иманов көшесі, №13 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Қаламбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шу елді мекені, (солтүстік жағы) Тәукехан, Т.Салқауов, Абай, А.Иманов, М.Иманбекұлы, Әйтеке би, Т.Әубәкіров, Наурыз, С.Мұқанов, Б.Серікбаев, Қ.Сәтпаев көшелерінің бөліктері, оңтүстік және шығыс жағы мал жайылымдары, батыс су айдау станциясы.
№ 720 сайлау учаскесі.

Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Кыземшек, 2-микрорайон, здание №1А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Л.Бокенова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: поселок Кыземшек, улицы Самал, Танбалытас, Жетыконыр, Кокорай, Шугыла, Геологтар, Т.Рыскулова, Жастар, Т.Момбекова, Сарыарка, западная часть улицы Кокжиек.
Избирательный участок № 721.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Кыземшек, населенный пункт Тайконыр, улица Тулпар, здание №41, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Т.Момбекова" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенный пункт Тайконыр, улицы Акбикеш, Акжайкын, южная часть улицы Тулпар.
Избирательный участок № 722.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Таукент, 1 микрорайона, здание №52, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени И.Кенесбаева" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: поселок Таукент, микрорайоны 1, улицы Е.Еримбетова, Геологов, К.Сатпаева, Мынжылкы, Тауелсиздик, Бейбитшилик, Мангилик ел, Болашак, Каратау, Кокжиек, Туран, Келиншектау, Кокбулак, Астана, Байтерек.
Избирательный участок № 723.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Таукент, улица И.Кенесбаева, здание №136, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Алиулы" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: улицы И.Кенесбаева, Жыныс ата.
Избирательный участок № 724.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Таукент, улица И.Кенесбаева, здание №165, государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад Болашак" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: улицы Ш.Бекжанова, С.Тойшыули, К.Токмухамедова.
Избирательный участок № 892.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица С.Токпанбетова, здание 1А, коммунальное государственное учреждение "ІТ-школа-лицей имени Назир Торекулов" отдела развития человеческого потенциала Созакского района.
Граница: населенного пункта Шолаккорган, улицы Ж.Еримбетова, Е.Ембергенова, А.Муханова, С.Толендиева, П.Маханова, Ж.Каргабаева, З.Темирбековой, К.Аубакирова, Б.Башимулы, С.Токпанбетова, Б.Отешова, Е.Омирбекова, К.Турымбекова, А.Мырзалиева, А.Аширбекова, О.Анарбекова, Ә.Зейлбекулы, С.Еспенбетова, А.Иманова, И.Кенесбаева, Шымкент, Руханият, Тәуелсиздик, Байтерек, Алматы, Туркестан, Атамекен, №33,34,35,36, микрорайоны Наурыз, Акшам.

Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қыземшек кенті, 2-шағын ауданы, №1А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Л.Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қыземшек кенті, Самал, Таңбалытас, Жетіқоңыр, Көкорай, Шұғыла, Геологтар, Т.Рысқұлов, Жастар, Т.Момбеков, Сарыарқа көшелері, Көкжиек көшесінің батыс бөлігі.
№ 721 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қыземшек кенті, Тайқоңыр елді мекені, Тұлпар көшесі, №41 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Момбеков атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тайқоңыр елді мекені, Ақбикеш, Ақжайқын көшелері, Тұлпар көшесінің оңтүстік бөлігі.
№ 722 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті, 1 ықшам ауданы, №52 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Таукент кенті, 1 ықшам ауданы, Е.Ерімбетов, Геологтар, Қ.Сәтпаев, Мыңжылқы, Тәуелсіздік, Бейбітшілік, Мәңгілік ел, Болашақ, Қаратау, Көкжиек, Тұран, Келіншектау, Көкбұлақ, Астана, Бәйтерек көшелері.
№ 723 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі, №136 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: І.Кеңесбаев, Жыныс ата көшелері.
№ 724 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі, №165 ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Болашақ бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Ш.Бекжанов, С.Тойшыұлы және Қ.Тоқмұхамедов көшелері.
№ 892 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, С.Тоқпанбетов көшесі, №1А ғимараты, Созақ ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Нәзір Төреқұлов атындағы ІТ-мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекені, Ж.Ерімбетов, Е.Ембергенов, А.Мұханов, С.Төлендиев, П.Маханов, Ж.Қарғабаев, З.Темірбекова, Қ.Әубәкіров, Б.Бәшімұлы, С.Тоқпанбетов, Б.Өтешов, Е.Өмірбеков, К.Тұрымбеков, А.Мырзалиев, Ә.Әшірбеков, О.Анарбеков, Ә.Зейілбекұлы, С.Еспенбетов, А.Иманов, І.Кеңесбаев, Шымкент, Руханият, Тәуелсіздік, Бәйтерек, Алматы, Түркістан, Атамекен, №33, №34, №35, №36 көшелері, Наурыз, Ақшам мөлтек аудандары.